Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات پایدار اجتماعی 2023

2 دکترا برنامه ها که در مطالعات پایدار اجتماعی 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا به افرادی که دانش پیشرفته خود را در یک منطقه انتخاب شده نشان داده اند اهدا می شود. برای به دست آوردن درجه، افراد باید پایان نامه را بر اساس پژوهش اصلی در یک منطقه تخصصی مطالعه تکمیل کنند.

PhD در مطالعات پایداری اجتماعی چیست؟ این برنامه برای آماده سازی دانش آموزان برای حرفه ای در زمینه های مختلف از جمله آموزش و پرورش، عدالت اجتماعی، رهبری اداری و آموزش و پرورش طراحی شده است. در طول دوره این برنامه، دانش آموزان ممکن است در مورد شیوه های پایدار با تحقیق و یادگیری در سراسر رشته ها، ملیت ها و فرهنگ یاد بگیرند. دوره ها ممکن است دیدگاه جهانیتری برای شیوه های پایدار را در نظر بگیرند، اما برخی از مربیان می توانند بر مسائل محیط زیست تمرکز کنند، همانطور که مربوط به یک ملت هستند. در طول دوره مطالعات، دانش آموزان می توانند درک عمیق تر روابط بین طبیعت، مردم و اقتصاد را درک کنند.

فارغ التحصیلان این برنامه تمایل دارند که به خوبی در اختیار داشته باشند و ممکن است تعدادی از مهارت ها و ویژگی های بین رشته ای مانند تفکر انتقادی، تصمیم گیری دلسوزانه و توانایی تحقیق قوی داشته باشند. هر یک از این مهارت ها قابل انتقال است و ممکن است به افراد کمک کند تا مسئولیت های شخصی را در شرایط مختلف انجام دهند.

هزینه یک دکترا به طرز چشمگیری متفاوت است و افراد می توانند موقعیت مکاتب انتخابی خود و مدت برنامه را برای تأثیر هزینه کلی آموزش و پرورش مورد انتظار قرار دهند. افراد قبل از درخواست به برنامه باید تحقیق خود را انجام دهند.

نیاز روزافزون به کارشناسان پایداری وجود دارد، و فارغ التحصیلان برنامه ممکن است دریابند که کمبود فرصت های شغلی وجود ندارد. صنایع که ممکن است از یک فرد با یک دکترا در مطالعات پایداری اجتماعی بهره مند شوند ممکن است شامل دولت، آموزش، تولید، تجارت، روابط بین الملل، اداره عمومی، پارک ها و تفریحات و صنعت سبز باشد. کسانی که چنین درجه ای دارند، می توانند خود را به عنوان مدیران سیاست های زیست محیطی، ارتباطات مکاتبه ای بین المللی، مدیران و حسابرسان تبدیل کنند.

موسسات یادگیری بیشتر شروع به ارائه مطالعات پایدار می کنند، اما در نهایت دانش آموزان در نهایت به محل و بودجه بستگی دارند. دوره های آنلاین مناسب هستند در آن افراد می توانند در حین یادگیری کار خود را ادامه دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات پایدار
  • مطالعات پایدار اجتماعی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات پایدار (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه