Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 27 رشته های دکترای فلسفه  (دکترا) برنامه ها که در مطالعات هنر 2023

27 دکترا برنامه ها که در مطالعات هنر 2023

بررسی اجمالی

دکترای فلسفه (دکترا) یکی از بالاترین درجه یک دانش آموز می تواند به دست آوردن است. به منظور شروع یک برنامه دکترا، دانشجویان باید در ابتدا کارشناسی و معمولا مدرک کارشناسی ارشد در رشته مرتبط را دریافت کرد. اکثر برنامه های دکترا آخرین حدود دو سال است و می تواند در بسیاری از رشته های پزشکی به جز دست آورده است.

پس چه دکترا در هنر است؟ این درجه است که معمولا در حوزه علوم انسانی ارائه شده است. پس از اخذ مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مرتبط، دانش آموزان ممکن است تاریخچه، نظریه و یا روش های تدریس با توجه به هنر را مطالعه کنید. دانش آموزان با اطلاعات، ترم، و تجربه آنها را برای یک شغل با ارزش در این زمینه نیاز فارغ التحصیل. پایان نامه مربوط به تحقیقات پایه ای اصلی، روش های تدریس، و یا محصولات اغلب مورد نیاز قبل از درجه اعطا شده است.

دریافت درجه دکتری در هنر می تواند بسیار سودمند برای فارغ التحصیلان به عنوان آنها قادر به مطالعه، یادگیری، و به دست آوردن تجربه عملی در منطقه خود را از غلظت است.این می تواند فرصت های شغلی بیشتر، شانس برای حقوق و دستمزد بهتر، و توانایی برای انجام کاری در حالی که شما لذت بردن از به کار گرفته شود باشد.

هزینه یک مدرک دکترا بستگی به عوامل مختلف مانند کشور دانش آموز مبدأ، محل مدرسه، مقدار زمان دانش آموز قادر به اختصاص به تحصیلات خود است، و طول از برنامه است. دانش آموزان را تشویق به بررسی مدرسه های بالقوه خود را به طور کامل در سفارش به طور کامل درک هزینه مدرک.

دانش آموزانی که با مدرک دکترا در هنر فارغ التحصیل می تواند اشتغال در زمینه های مختلف شغلی پیدا کنید. بسیاری از فارغ التحصیلان که درآمد دکترای خود را انتخاب کنید برای بازگشت به دانشگاه و پیوستن به دانشکده در یک دانشگاه یا کالج. افرادی دیگر ممکن است انتخاب می کنید به دنبال یک حرفه ای در هنرهای تجسمی، به عنوان هنرمندان خود و یا به عنوان موزه داران برای موزه ها. فارغ التحصیلان با دکترای هنر نیز ممکن است مورخان هنر و کار با نشریات و موسسات علمی تبدیل شده است.

اگر شما علاقه مند در گسترش آموزش و پرورش خود را و دنبال کردن مدرک دکترا هستند، شما می توانید فورا آغاز شده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات هنر
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (27)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه