Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 31 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات معماری 2024

31 دکترا برنامه ها که در مطالعات معماری 2024

بررسی اجمالی

کسب درآمد از دکترا، کاندیداهای موفق را در بالاترین سطح پیشرفت تحصیلی قرار می دهد. ممکن است این بالاترین سطح تحصیلات باشد که دانش آموزان می توانند به دست بیاورند و آنها را به عنوان کارشناسان در زمینه خود مشخص می کند. اغلب به عنوان یک پروژه پژوهشی شدید، یک گواهی نامه دکترا می تواند به طور معمول در سه تا پنج سال به دست آید.

دکترای مطالعات معماری چیست؟ مدرک دکتری در این زمینه می تواند دانش عمیق در معماری و غلظت متفقین مانند مهندسی، برنامه ریزی و طراحی را فراهم کند. توسعه پایه عمیق ممکن است شامل تحقیق و مطالعه عناصر اساسی و بنیادهای تشکیل دهنده زمینه معماری برای گسترش آن باشد. نامزدها می توانند مساحت تمرکز خود را برای پاسخگویی به نیازهای فردی خود در موضوعاتی چون مطالعات شهری، هنر و طراحی و توسعه، تنظیم کنند. شایستگی های اصلی ممکن است بر اساس تخصص متفاوت باشد.

کاندیداهای دکترا می توانند مهارت های نوشتن و ارائه دراز مدت را توسعه دهند، که آنها را قادر می سازد تا مفاهیم پیچیده را به طور موثر ادغام کنند. مهارت های خودمختاری نیز ممکن است به نفع افراد در بسیاری از جنبه های زندگی، شخصی و حرفه ای باشد.

هزینه ثبت نام و حضور و غیاب از یک مؤسسه به دیگری تغییر می کند. طول و محل برنامه ها عامل هزینه های نهایی هستند. دانش آموزان باید اهداف برنامه را در برابر اهداف خود محاسبه کنند تا اطمینان حاصل شود که مناسب است.

حرفه ای برای نامزدهای موفقیت آمیز دکترا در مطالعات معماری می تواند از مدیران برنامه در برنامه ریزی شهری تا پژوهشگران دانشگاهی و معلمان در سطح پس از متوسطه باشد. یک دکترا می تواند حقوق بالاتر از سایر مقررات را اداره کند. مشاوران معماری و طراحان داخلی و فضایی در مراکز تحقیقاتی و نشریات معماری حرفه ای تقاضا می کنند. مسیرهای زندگی غیر متعارف می تواند شامل محققان معماری و معماران منظره باشد. این موقعیت ها می توانند بسیار رقابتی باشند و ممکن است فرصت های پیشرفت قابل توجهی داشته باشند.

درآمد دکترا در مطالعات معماری ممکن است دربهای وسیعی از امکانات در صنایع جدید را باز کند. دوره های آنلاین می توانند برنامه تکمیل انعطاف پذیری را فراهم کنند و اینترنت به داوطلبان اجازه می دهد تا بدون در نظر گرفتن فاصله از دانشگاه، به کلاس مراجعه کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات معماری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات معماری (31)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه