Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 20 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات مسیحیت 2023

20 دکترا برنامه ها که در مطالعات مسیحیت 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا دانش آموزان را با مهارت های تحقیقاتی آکادمیک فراهم می کند. بعضی از برنامه ها نیاز به مدرک کارشناسی ارشد را قبل از ورود به دانشگاه، در حالی که برخی دیگر شامل یک استادیار به عنوان بخشی از برنامه درجه است.

دکترای مطالعات مسیحی چیست؟ برنامه ها در مورد کتاب مقدس، هویت مسیحی در تاریخ، هویت مسیحی اولیه و روش های الهیات و اخلاق به عنوان بخشی از دوره های آموزشی پایه بحث می کنند. برای تکمیل برنامه لازم است تا پایان نامه های نوشته شده یا شفاهی. برنامه های ارائه شده به طور معمول بر اساس علایق پژوهنده یا مبتنی بر ایمان، بسته به علایق محقق شده اند. سپس دانشجویان با توجه به مسیر درجه خاصی، کارهای آموزشی را خلق خواهند کرد. زبان دوم اغلب در لاتین، یونانی یا عبری مورد نیاز است. شرکت کنندگان برنامه به طور متوسط ​​سه سال در یک برنامه هستند، اما آنها می توانند تا شانزده سال دیگر صرف شام شوند.

مهارت های مدیریت زمان در کلاس درس اغلب در زندگی شخصی و حرفه ای به خوبی سازگاری دارد. مهارت های تحقیقاتی که در این برنامه آموخته شده است می تواند به کسانی که علاقه مند به وزارتخانه هستند و یا تبدیل به مدرسان شوند، بهره مند شوند.

وضعیت ثبت نام هزینه های کلی حضور در دانشگاه را تحت تاثیر قرار می دهد. افراد متقاضی که برنامه های مختلفی را ارائه می دهند، فرصت بیشتری برای تصمیم گیری مناسب با تماس با دفاتر پذیرش برای هزینه های برنامه فعلی و همچنین کمک های مالی فراهم می کنند.

دکترای مطالعات مسیحی، فارغ التحصیلان را برای کار در زمینه وزارتخانه آماده می کند. کسانی که دارای درجه تحصیلی مبتنی بر پژوهش هستند، احتمالا در دانشگاه، تحقیق و یا در بعضی از دوره های فوق لیسانس به عنوان یک معلم کار می کنند. فارغ التحصیلان درجه اعتقادات اغلب مجهز به کار به عنوان مبلغان، مشاوران و وزرا هستند. بسیاری از کارها در مکان های بین المللی انجام می شود، کلیساها را شروع می کنند و یا به عنوان استادانی که تحقیق مبتنی بر دین را انجام می دهند و به دیگران آموزش می دهند.

دوره های مختلف از طریق انواع دانشگاه های بین المللی و داخلی به صورت آنلاین و در پردیس ارائه می شود تا متناسب با نیازها و منافع مختلف دانش آموزان باشد. برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات علوم انسانی
  • الهیات
  • مطالعات مسیحیت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (20)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه