Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 34 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات مدیریت 2024

34 دکترا برنامه ها که در مطالعات مدیریت 2024

بررسی اجمالی

دکترا بالاترین درجه است که دانش آموزان می توانند کسب کنند به طور معمول سه یا چهار سال طول می کشد تا تکمیل شود و در درجه اول به تحقیق مستقل بپردازد تا یک پایان نامه بنویسد که باید از دانش اصلی باشد. تکمیل یک برنامه دکترا فارغ التحصیلان را به عنوان دانشگاهیان در رشته خود تاسیس می کند.

دکترا در اداره چیست؟ این زمینه مطالعات در مورد مدیریت و عملیات تجاری است. در برخی موارد، تحقیق در امور اداری همچنین ممکن است برای دانش آموزان در مورد حسابداری، امور مالی، منابع انسانی، بازاریابی یا آمار به منظور توسعه پایان نامه آنها نیاز باشد. اساسا، حوزه مدیریت تقریبا تمام زمینه های مدیریت و رهبری را در دنیای شرکت ها پوشش می دهد. مديريت و استراتژي کسب و کار جنبه هاي مشترك است كه دانشجويان ميتوانند در مطالعات خود نيز به آن متصل شوند.

کار به سمت یک دکترا در مدیریت کمک می کند تا دانش آموزان مهارت های رهبری و سازمانی را که در مدیریت امور اقتصادی ضروری است، تدوین کنند. محدوده مطالعه نیز به طور گسترده ای بر دانش کسب و کار و قابلیت های عملیاتی تمرکز می کند.

مدرسه و کشوری که دانش آموز در آن تحصیل می کند، هزینه دریافت درآمد دکترا را تعیین می کند. به یاد داشته باشید که به عنوان بالاترین سطح تحصیلات، برنامه های دکترا معمولا بیشتر از دوره های کارشناسی یا کارشناسی ارشد هزینه می کنند و حداقل دو یا سه سال مطالعه معمولا مورد نیاز است.

مانند بسیاری از رشته ها می توان یک دکترا کسب کرد، یک دکترا در اداره دانشجویان را برای تبدیل شدن به یک استاد یا محقق برای انتقال دانش مدیریت اداره به نسل های آینده آماده می کند. در حالی که ورود به دانشگاه ها شایع ترین مسیر برای دارنده های دکترا است، دیگر حرفه ای است که می تواند با این درجه ادامه دارد. ممکن است به عنوان یک مدیر اجرایی یا کارآفرین، یک مشاور کسب و کار، یک بانک سرمایه گذاری یا یک تحلیلگر مالی کار کنید.

بهترین راه برای شروع سفر به یک دکترا این است که تصمیم بگیرید که آیا یک مدرسه محلی، خارجی یا آنلاین برای شما مناسب تر است و برنامه های خاصی را دنبال می کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (34)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه