Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات فیلم 2023

3 دکترا برنامه ها که در مطالعات فیلم 2023

overview

با درآمد دکتری، افراد فرصت منحصر به فرد برای توسعه مهارت ها و دانش بیشتر در یک منطقه واحد غلظت دانشگاهی داشته باشد. با دانش و مهارت های مناسب بسیار توسعه یافته، فارغ التحصیلان که مدرک دکتری خود را یک مقدار زیادی از فرصت پیش رو دارند.

مدرک دکترا چیست در فیلم؟ در این برنامه دو ساله، دانش آموزان یاد می گیرند تا در مورد چگونگی فیلم و تصاویر متحرک زندگی و فرهنگ روزمره نهفته اند فکر می کنم. دانش آموزان یاد هر چند دست در عمل، با حضور در سمینارها و کارگاه توسعه حرفه ای، با گوش دادن به سخنرانان مهمان، و با مطالعه نظریه های سینما. دانشجویان تاریخ و انتقادات در تصاویر متحرک یادگیری و مطالعه و بررسی چگونگی فیلم تجارب فرهنگی تاثیر قرار داده و تاریخ هم تحت تاثیر سراسر جهان.

دریافت درجه دکتری در فیلم را می توان برای فارغ التحصیلان مفید به عنوان آنها را از طریق لنز یک دوربین گسترش جهان بینی خود و یادگیری به استفاده آنچه را که تحت هدایت مدرسان با تجربه مورد مطالعه است.

هزینه کسب مدرک دکترا در فیلم می تواند برای هر دانش آموز و برنامه خاص خود متفاوت است. افرادی که علاقه مند به کسب درآمد در این درجه و جوی پیشرفته باید هر از مدارس به طور مستقیم در فروش تماس بگیرید برای دریافت تا اطلاعات به روز در مورد هزینه های دکترای خود را.

دانش آموزانی که فارغ التحصیل با مدرک دکترا در فیلم اغلب فرصت های شغلی بسیاری از دسترس به آنها. برخی از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید برای پیوستن به دانشکده مدرسه، کالج یا دانشگاه و آموزش هم مطالعات فیلم فیلم و یا. دیگر فارغ التحصیلان ممکن است انتخاب کنید برای شرکت های فیلم، موزه ها، و یا سازمان های تاریخی کار و کمک به به آرشیو و مطالعه تصاویر متحرک. دیگران را انتخاب کنید تا شروع به شرکت های فیلم خود را و توسعه فیلم خود را دارند.

شما نیاز به در حال حاضر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد را در جهت شروع برنامه دکترای خود را به دست آورده. اگر شما در گسترش آموزش و پرورش و مدرک دکترای خود را علاقه مند در فیلم، شما می توانید فورا آغاز شده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

read_more

filters

  • دکترا
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • مطالعات فیلم
fields_of_study
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (3)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format