Keystone logo

29 دکترا برنامه ها که در مطالعات عمومی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات عمومی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات عمومی (29)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات عمومی

بالاترین میزان پیشرفت تحصیلی ارائه شده، دکتر فلسفی (دکترا)، نشان می دهد که فردی که آن را به دست آورده است، مستحق عنوان «دکتر» در حرفه تحصیلی انتخاب شده است. به طور معمول، این درجه شامل کارهای آموزشی و تحقیق اختصاص داده شده است و میتواند تا 10 سال برای کسب درآمد داشته باشد.

دکترای مطالعات عمومی چیست؟ در حالی که بسیاری از مدارس و دانشگاه ها مدرک لیسانس در مقاطع تحصیلی عمومی را ارائه می دهند، به دلیل فقدان یک رشته خاص، آن را به عنوان شایع در سطح دکترا نیست. با این حال، این بدان معنا نیست که گزینه هایی برای دریافت این درجه وجود دارد. بعضی از موسسات دکترا را در مطالعات عمومی ارائه می دهند، و برخی دیگر چیزی شبیه به آن را ارائه می دهند، مانند دکترای بین رشته ای. یک رشته بین رشته ای شامل دوره های تخصصی و تحقیقاتی در گستره وسیعی از موضوعات، از هنرهای لیبرال به علوم سخت مانند زیست شناسی یا شیمی است.

با توجه به سطح شخصی سازی و سفارشی سازی آن، یک برنامه مطالعات عمومی بر روی مهارت های بسیاری تمرکز می کند. تمام کاندیداهای دکترا نیاز به توانایی تحقیق را به شدت، و همچنین نشان دادن سطح بالایی از نظم و انضباط برای به طور واضح ارتباط مسائل پیچیده است. این مهارت ها برای کسانی که به دنبال حرفه ای در تحقیق و یادگیری بیشتر هستند، خوب است.

با توجه به ماهیت ذاتی آن می تواند هزینه های یک برنامه دکترا را در مطالعات کلی تخمین بزند اما هزینه ها از برنامه به برنامه و نیز کشور به کشور متفاوت خواهد بود. به طور معمول، دکترا پنج تا هشت سال طول بکشد تا تکمیل شود.

کسانی که علاقه مند به دریافت یک مدرک دکترا در زمینه مطالعات عمومی هستند، عمدتا با تحقیق متمرکز هستند و تمایل دارند رشد خود را در زمینه تحصیلات و تحصیلات ادامه دهند. برای کسی که با این درجه است، به عنوان یک استاد، استاد و یا حتی نویسنده متخصص در این زمینه ادامه نیافته است. علاوه بر آکادمیک، تبدیل شدن به یک محقق زمینه یا آزمایشگاهی، مشاور یک شرکت یا غیر انتفاعی یا یک تحلیلگر داده، همه امکانات هستند.

نه همه موسسات کمک مالی PhD ارائه برنامه های مطالعات عمومی، اما آنها ممکن است در محلی، جهانی و آنلاین پیدا کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.