Keystone logo

17 دکترا برنامه ها که در مطالعات طراحی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات طراحی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات طراحی (17)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات طراحی

از آنجایی که دکترای فلسفه به طور کلی بالاترین میزان پیشرفت تحصیلی است، دانش آموزان اغلب انتظار دارند تا زمان معینی برای دریافت دکترا اختصاص یابد. کسانی که اغلب حرفه های بالا را دنبال می کنند.

دکترای مطالعات طراحی چیست؟ برنامه های مطالعاتی طراحی معمولا دانشجویان را قادر می سازد تا یاد بگیرند که چگونه هر دو طرح دو بعدی و سه بعدی را ایجاد کنند. مشاوران برنامه درسی بسته به علاقه منافع شرکت کنندگان، دوره های آموزشی مناسب را توصیه می کنند. به طور کلی، بخش اول برنامه های طراحی شامل تدریس یادگیری طراحی می شود. از آنجا که دانشکده معمولا شامل متخصصان هنری می شود، دانش آموزان می توانند درک درستی از اصول ضروری ایجاد کنند. سپس، دانش آموزان معمولا یاد می گیرند چگونه مفاهیم را برای ایجاد طرح های عملی در رسانه های مختلف بکار ببرند. بسیاری از دوره ها با شرکت کنندگان ایجاد می شوند که سبب جذب کارفرمای حرفه ای می شوند.

دانش آموزانی که دنبال دکترا در مطالعات طراحی هستند تعداد قابل توجهی از مهارت ها را بدست می آورند. در میان این ها توانایی همکاری و همکاری مستقل است. علاوه بر این، فارغ التحصیلان می آموزند که چگونه به طور انتقادی فکر کنند، بنیاد توسعه شخصی و موفقیت حرفه ای را فراهم کنند.

هزینه یک برنامه مطالعات طراحی بستگی به مدرسه ای که دانش آموز تصمیم به حضور دارد. متقاضیان پاسخگو اغلب قبل از تماس با مسئولین پذیرش، هزینه تحصیل و هزینه را بررسی می کنند.

بسیاری از افرادی که در زمینه مطالعات طراحی کارشناسی ارشد دریافت می کنند، به عنوان هنرمندان حرفه ای و طراحان حرفه ای در هنر فعالیت می کنند. با این حال برخی از آنها تصمیم می گیرند که مشاوره شوند و با مشتریان کار کنند تا تلاش های بازاریابی برند را افزایش دهند. دیگر فارغ التحصیلان در محیط کار شرکتی مشغول به کار هستند، کار بر روی توسعه محصولات. از آنجا که دارایی های دکترا به رشته خود رسیده اند، بعضی از فارغ التحصیلان در رشته های دانشگاهی یا غیر انتفاعی کار می کنند. به همین ترتیب، بسیاری از افراد تصمیم به داوطلب شدن در شوراهای هنر و کمیسیون می گیرند.

شما چندین گزینه برای پیگیری دکترا در مطالعات طراحی دارید. شما می توانید انتخاب کنید که طبقات آنلاین را انتخاب کنید یا دوره های کار را در یک محیط معمولی کامل کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.