Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 55 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات محیط زیست 2023

55 دکترا برنامه ها که در مطالعات محیط زیست 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا یکی از بالاترین درجه قابل دستیابی است. این به طور کلی نیاز به حداقل سه سال مطالعه و تکمیل یک پروژه تحقیقاتی مستقل دارد که سهم اصلی و قابل توجهی را شامل می شود. یک دانش آموز می تواند به طور مستقیم پس از تکمیل کارشناسی، کارشناسی یا کارشناسی ارشد به یک برنامه دکترا وارد شود.

دکترای مطالعات محیطی چیست؟ این یک برنامه دکترا است که دانش آموزان را قادر می سازد تحقیقات اصلی را در هر منطقه ای که مربوط به نحوه ارتباط انسان با محیطشان است را دنبال کند. محدوده تخصصی شامل اکولوژی است که به بررسی نحوه تاثیر انسان بر محیط طبیعی و زندگی غیر انسانی و مهندسی محیط زیست می پردازد، که بهترین راه برای توسعه و بهره برداری از منابع طبیعی با حداقل تاثیر می باشد. دانش آموزان می توانند بر روی شیمی محیط زیست، مدیریت زیست محیطی یا سلامت محیط زیست تمرکز کنند. درجه چند رشته ای در طبیعت است، و دوره های آموزشی نیز متغیر است بسته به تخصص.

تحقیقات چند رشته ای که برای PhD در مطالعات محیطی ضروری است، کمک می کند تا مهارت های پیچیده حل مسئله ای را که در زندگی و کار مفید است، ایجاد کند. دانش آموزان ممکن است مهارت های عملی و آزمایشگاهی مانند تجزیه و تحلیل توالی DNA یا مدیریت جمعیت حیات وحش را یاد بگیرند که می تواند منجر به مشاغل با درآمد بالا شود.

هزینه انجام یک دکترا بستگی به برنامه دارد. دانشگاه ها دارای نرخ های مختلف تحصیل و زمان مورد نیاز هستند. برخی از برنامه ها ممکن است برای کمک به هزینه ها به دانش آموزان دکترا کمک کنند.

یک دکترا در مطالعات محیطی می تواند منجر به تعدادی از شغلی با ارزش شود. مشاوران محیط زیست ارزیابی می دهند که چگونه پروژه های ساختمانی محیط طبیعی را تحت تاثیر قرار می دهند. دانشمندان زیست محیطی برای غیر انتفاعی، دولت ها و کسب و کار تحقیق می کنند. دارندگان مدرک ممکن است معلمان یا متخصصان روابط عمومی تبدیل شوند، زیرا آنها مهارت هایی برای درک اطلاعات پیچیده علمی و اطلاع رسانی به مردم دارند. بعضی از دانشجویان دکترا به سمت قانون محیط زیست و یا به عنوان تحلیلگران سیاست کار می کنند.

بسیاری از دانشگاه ها دارای برنامه های دکترا در مطالعات محیطی هستند. اگر برنامه های ارائه شده به صورت محلی وجود نداشته باشد، دانش آموز ممکن است به یک شهر یا کشور جدید برای تحصیل سفر کند. گزینه دیگری این است که مدرک آنلاین را دنبال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات محیط زیست
رشته های تحصیلی
  • مطالعات محیط زیست (55)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه