Keystone logo

32 دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی مطالعات زبان 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات علوم انسانی
  • مطالعات زبان
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (32)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی مطالعات زبان

یک دکترا یک مدرک کارشناسی ارشد است که بسیاری از دانشجویان پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد را دنبال می کنند. بسته به برنامه خاص، موسسه دانشگاهی و برنامه زمانبندی کامل یا بخشی، ممکن است از هر سه تا شش سال یا بیشتر برای تکمیل آماده شود.

PhD در مطالعات زبان چیست؟ یک دکتری در مطالعات زبان ارائه می دهد آموزش پیشرفته در ساختار و عمل زبان. بسته به تمرکز، این درجه ممکن است روانی دانشجویان را در یک زبان خارجی تضمین کند. دانشجویان قبل از ارسال و دفاع از پایان نامه یا پایان نامه مربوط به حوزه تمرکز خود، مطالعات، تحقیق و تجزیه و تحلیل مناطق مانند زبان شناسی، ادبیات، ترجمه و سواد آموزی.

شرکت کنندگان در چنین برنامه ای بیشتر از جزئیات مطالعات زبان را یاد می گیرند. آنها همچنین اغلب مهارت های تفکر انتقادی، حل مسئله، تحقیق و تحلیل را به دست می آورند. این مهارت ها را می توان در محل کار و همچنین در زندگی شخصی خود استفاده کرد.

هزینه دریافت دکترا در مطالعات زبان از مدرسه به مدرسه متفاوت است. نوع برنامه و کشور از جایی که آن را به دست آورده می تواند بر قیمت گذاری تاثیر می گذارد. دانش آموزان باید با دفاتر پذیرش موسسات آینده تماس بگیرند تا انتظارات واقع بینانه از هزینه های برنامه را ایجاد کنند.

پس از به دست آوردن این درجه، دانش آموزان اغلب فرصت های شغلی مختلفی را دنبال می کنند که ممکن است از سطح محلی تا سطح بین المللی متفاوت باشد. بسیاری از افراد در دانشگاه به عنوان یک محقق یا استاد دانشگاه انتخاب می شوند. دیگران نویسندگان، مترجمان و یا دوزبانه زبان شناسان می شوند. بعضی تصمیم می گیرند که در دولت، بازاریابی، رسانه ای و یا گفتار و زبان درمانی کار کنند. دیگر موقعیت های ممکن عبارتند از زبان شناسان قانونی، روزنامه نگاران، کتابداران و یا افسران تدارکات.

تعدادی از مدارس و مکان هایی که برای دریافت این مدرک فوق لیسانس وجود دارد، و بسیاری از گزینه های مناسب برای یادگیری از راه دور برای دانش آموزانی که نیاز به انعطاف پذیری بیشتر در برنامه های خود را ارائه می دهند. برای پیدا کردن بهترین گزینه برای شما، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.