Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات دینی و اعتقادی که در رم, ایتالیا 2023

1 دکترا برنامه ها که در مطالعات دینی و اعتقادی که در رم, ایتالیا 2023

بررسی اجمالی

برای کسانی که علاقه مند به تحصیل در شهرستان پایتخت با میراث غنی هستند، رم جای مناسب است. این دانشگاه مشخص مانند دانشگاه رم فراهم می کند که برنامه های درجه در رشته های مختلف مانند تاریخ و مهندسی. این شهرستان صلح آمیز و ایده آل برای زندگی است.

تربیت دینی چیست؟
تربیت دینی مطالعه دین و تأثیر آن بر انسان و جامعه است. این می تواند طیف گسترده ای از موضوعات، از جمله تاریخ، فلسفه، اخلاق، انسان شناسی، جامعه شناسی و روانشناسی را در بر گیرد. هدف از تعلیم و تربیت دینی کمک به مردم برای درک نقشی است که دین در زندگی آنها و دنیای اطرافشان ایفا می کند.

با مدرک تحصیلی علوم دینی چه کار می توانم انجام دهم؟
مدرک تحصیلی در آموزش دینی می تواند منجر به شغلی در زمینه های مختلف از جمله تدریس، مشاوره، مددکاری اجتماعی و وزارت شود. همچنین فرصت های زیادی برای تحقیق و نگارش در موضوعات دینی وجود دارد.

چرا مطالعه علوم دینی مهم است؟
مدرک تحصیلی دینی به شما این امکان را می دهد که به دیگران درباره ادیان و تأثیر آنها بر جامعه آموزش دهید. آموزش دینی می تواند به مردم کمک کند تا نقش دین در زندگی خود و در کل جامعه را بهتر درک کنند. علاوه بر این، آموزش دینی همچنین می‌تواند ابزارهای مورد نیاز افراد را برای تحمل بیشتر و درک فرهنگ‌ها و ادیان دیگر فراهم کند. در نهایت، آموزش دینی می تواند به ارتقای صلح و تفاهم بین گروه های مختلف مردم نیز کمک کند.

چه مدارکی در تربیت دینی وجود دارد؟
بسته به سطح تحصیلاتی که می خواهید دنبال کنید، انواع مختلفی از مدارک تحصیلی دینی موجود است. مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد همگی در رشته های تعلیم و تربیت دینی موجود است. این برنامه ها معمولاً بر تاریخ و فلسفه دین و همچنین اخلاق دینی و کار اجتماعی تمرکز دارند. برنامه های دکتری در آموزش دینی نیز موجود است که بر تحقیق و نگارش در موضوعات مذهبی متمرکز است.

در طول دوره تحصیلات دینی خود چه خواهم خواند؟
در طول دوره تحصیلات دینی، دانش آموزان موضوعات مختلف مرتبط با دین و تأثیر آن بر بشریت را مطالعه خواهند کرد. این موضوعات می تواند شامل تاریخ، فلسفه، اخلاق، جامعه شناسی، روانشناسی و انسان شناسی باشد. علاوه بر این، دانش آموزان همچنین این فرصت را خواهند داشت که در مورد ادیان مختلف و آداب و رسوم و اعتقادات آنها بیاموزند. دانش آموزان ممکن است انتخاب کنند که در یک دین مانند بودیسم یا یهودیت تخصص داشته باشند، یا رویکردی مقایسه ای داشته باشند که در آن شباهت ها و تفاوت های بین دو یا چنددین را بررسی می کنند.

رسما به عنوان جمهوری ایتالیا شناخته شده، این کشور در جنوب اروپا یافت می شود. زبان رسمی ایتالیایی است و پایتخت فرهنگی غنی رم است. بسیاری از قدیمی ترین دانشگاه جهان 'هستند در ایتالیا واقع شده است، به ویژه دانشگاه بولونیا (تاسیس 1088). سه برتر فارغ التحصیل دانشکده های با "دانشگاه وضعیت "، سه موسسه با وضعیت دکترا دانشکده، که در دوره کارشناسی ارشد و سطح تحصیلات تکمیلی عمل وجود دارد.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • ایتالیا
  • آموزش
  • آموزش
  • مطالعات دینی و اعتقادی
  • رم
رشته های تحصیلی
  • آموزش (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط