Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 29 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات حرفه ای 2024

29 دکترا برنامه ها که در مطالعات حرفه ای 2024

بررسی اجمالی

مدرک دکترا یا مدرک دکتری، بالاترین میزان پیشرفت تحصیلی در بسیاری از رشته های تحصیلی است. محققان در یک برنامه دکترا ثبت نام می کنند تا یادگیری خود را بر روی یک موضوع خاص ادامه دهند و تحت استادان برتر تحصیل کنند. این درجه اغلب یک گام برای پیشرفت حرفه ای است.

دکترای مطالعات حرفه ای چیست؟ تعدادی از زمینه های تحصیلی تحت دسته های مطالعات حرفه ای قرار دارند، از جمله علوم اجتماعی، علوم کاربردی طبیعی، علوم زیستی، مطالعات حقوقی و ریاضیات. این کارآموزی تلاش می کند تا در دانش آموزان یک دانش جامع و جامع از موفقیت در محل کار جدید ایجاد کند. محدوده مطالعه در این برنامه ممکن است شامل اخلاق تجاری، حکومت موثر، ارتباطات و خدمات اجتماعی و همچنین خدمات بهداشتی باشد.

فارغ التحصیلان با دکترا در مطالعات حرفه ای اغلب دارای مهارت های ارتباطی عالی و درک عمیق از محل کار مدرن هستند. آنها همچنین دارای مهارت های تفکر انتقادی هستند که می تواند برای پیشرفت در بخش های عمومی و خصوصی سودمند باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه برنامه های خاص، افراد علاقه مند باید با هر دانشگاهی که در آن علاقه دارند، مشورت کنند. هزینه کلی هر برنامه بستگی به محل، مدت زمان مطالعه، کمک مالی، اتاق و هیئت مدیره و سایر عوامل دارد.

کسانی که با دکترا در تحصیلات حرفه ای فارغ التحصیل می شوند، اغلب گزینه های موجود در محل کار را دارند. فرصت های شغلی در دانشگاه ها، دولت، ارتباطات، بخش عمومی و خصوصی، غیر انتفاعی و خود اشتغالی قابل دسترسی است. فارغ التحصیلان ممکن است کار کنند به عنوان سخنران، محققان، محققان، مشاوران، محققان سیاست عمومی، خبرنگاران و مدیران اداری. آنها همچنین ممکن است به عنوان رئیس جمهور شرکت خود شغل پیدا کنند.

بسیاری از برنامه هایی که دکترای حرفه ای را در اختیار دارند، توسط تعدادی از موسسات در سراسر جهان ارائه می شوند که بعضی از آنها دارای بخش قابل توجهی از کلاس هایی هستند که در محیط یادگیری مجازی ارائه می شوند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات حرفه ای
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حرفه ای (29)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه