Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات جنسیتی 2024

6 دکترا برنامه ها که در مطالعات جنسیتی 2024

بررسی اجمالی

یک دکترا یکی از درجه آرزوهای جهان است. کسانی که با موفقیت این اعتبار را کسب می کنند خود را به عنوان متخصص در حوزه انتخابی خود شناسایی کرده اند. اگرچه الزامات لازم برای دوره های دکترا به طور گسترده ای بین سیستم های آموزشی متفاوت است، اما برنامه دکترا معمولا شامل یک بخش تحقیق قابل توجهی به نام پایان نامه یا پایان نامه است.

شاید مردم تعجب کنند که "دکترای مطالعات جنسى چیست؟" این درجه را به دانشجویان می دهد تا جنس و جنسیت را از طریق لنزهای مختلف تحلیل کند. محققان یاد می گیرند که چگونه این مفاهیم در طول زمان و در سراسر جهان تغییر کرده اند و چگونه می توان آنها را با نیروهای فرهنگی و سیاسی تعامل کرد. برای این دانشآموزان دکترا نمونه ای از تمرکز برای کارهایشان است. یکی از شاگردان ممکن است تمرین کار یا تحقیق خود را در مورد نقش نقش جنسیتی در بهداشت عمومی متمرکز کند، در حالی که دیگر ممکن است در مورد اینکه چگونه افراد در طی یک دوران خاص، جنسیت را درک می کنند، تمرکز می کنند.

دانشجویان دکترا در مطالعات جنسیتی به طور معمول مهارت های تحقیقاتی میان رشته ای را توسعه می دهند و به آنها توانایی کسب اطلاعات را در اختیار دارند. فارغ التحصیلان نیز مهارت های نوشتن عالی و توانایی به انتقاد از فرضیه های غالب را می دهند که هر دو در بسیاری از حرفه ها مفید هستند.

مانند سایر نوع آموزش، هزینه های مربوط به پیگیری دکترا برای دانش آموزان در کشورهای مختلف و در موسسات مختلف متفاوت خواهد بود. بهترین راه برای افراد علاقه مند به برآورد اینکه چقدر آنها باید برای آموزش خود پرداخت کنند، مستقیما با برنامه های مورد علاقه خود تماس بگیرند.

بسیاری از دانشجویان دکترای مطالعات جنایی را به عنوان مسیری برای تبدیل شدن به یک استاد که در این زمینه آموزش و تحقیق می کند، مشاهده می کنند. در خارج از دانشگاه، سازمانها ممکن است از نظر فارغ التحصیلان به عنوان تحلیلگران سياسی به دنبال شناختن نحوه چگونگی اعمال قوانين و برنامه های اجتماعی بر افراد از لحاظ جنسيت و جنسيت باشند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است مدیران یا هماهنگ کننده هایی برای برنامه های متمرکز بر مسائل جنسیتی یا حمایت از اقلیت های جنسی باشند.

بسیاری از دانشگاه ها در زمینه مطالعات جنسیتی در قالب های گوناگون، از جمله آنلاین، PhD را ارائه می دهند. برنامه های آموزش از راه دور ممکن است برای دانش آموزانی که نیاز به انعطاف پذیری دارند، مخصوصا جذاب باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم اجتماعی
  • مطالعات جنسیتی
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه