Keystone logo

4 دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی مطالعات بین الملل 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات علوم انسانی
 • مطالعات بین الملل
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در مطالعات علوم انسانی مطالعات بین الملل

  یک دکتر فلسفی سطح بالایی در دسترس است برای دانشمندان که قبلا دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند. دانش آموزان متوسط ​​برای تکمیل این برنامه، که معمولا به تحصیلات دانشگاهی خود می رسد، سه سال طول می کشد.

  دکترای مطالعات بین المللی چیست؟ مطالعات بین المللی می تواند طیف وسیعی از موضوعات را شامل می شود، از جمله اقتصاد سیاسی بین المللی، روابط بین الملل و سیاست مقایسه ای. تمرکز دقیق آموزش و پرورش ممکن است توسط دانش آموزان یا مدرسه انتخاب شود. هر دانشگاه می تواند برنامه های آموزشی منحصر به فرد داشته باشد که شامل سخنرانی ها، پایان نامه ها، بحث ها و کارگاه های آموزشی در دوره ها می شود. حتی دوره های مورد نیاز می تواند از مدرسه به مدرسه متفاوت باشد. برخی از نمونه هایی از دوره هایی که ممکن است محققان در طول این برنامه در نظر بگیرند عبارتند از سیاست بین المللی، اقتصاد در طول تاریخ و درگیری های قومی.

  دکترای مطالعات بین المللی مفید است زیرا به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های تحقیقاتی، درک فرهنگی و توانایی های ارتباطی را بهبود ببخشند. با استفاده از این مجموعه مهارت های صحیح، شرکت کنندگان ممکن است برای نقش رهبری یا حقوق بازدهی بالاتر، و همچنین تبدیل شدن به شهروندان جهانی بیشتر آگاه شوند.

  هزینه یک مدرک دکترا می تواند تا حد زیادی از مدرسه به مدرسه متفاوت باشد. اغلب محل تحصیل، دوره برنامه و موضوع مطالعه بر آموزش و پرورش تاثیر می گذارد.

  یک دکترا در مطالعات بین المللی اغلب منجر به حرفه ای در دانشگاه می شود، اما همچنین می تواند به مشاغل در دولت، سازمان های غیر انتفاعی یا شرکت های بین المللی منجر شود. شغل دقیق موجود در بازار کار و تجربه های علمی و کار دانش پژوهان بستگی دارد. بعضی از فارغ التحصیلان در حال تبدیل شدن به محققان بین المللی تجارت، متخصصین فرهنگی، مدیران برنامه های بین المللی، استادان، محققان، روزنامه نگاران، سیاستگذاران، افسران ارتباطات فروش جهانی، افراد انسانی و هماهنگکنندگان پروژه بین المللی هستند.

  آیا شما آماده پذیرش در یک برنامه دکترا هستید؟ شما ممکن است بتوانید برنامه مورد نظر خود را در دانشگاه های سراسر جهان پیدا کنید. برخی حتی دوره های آنلاین برای یادگیری راحت را ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.