Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 12 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات بازاریابی 2023

12 دکترا برنامه ها که در مطالعات بازاریابی 2023

بررسی اجمالی

دکترای درجه معتبر که در آن دانش آموزان باید به دست آوردن و اثبات دانش گسترده در یک موضوع خاص است. این است که اغلب دنبال پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد به دست آمده است، و بالاترین درجه یک فرد می تواند دریافت است. صرف نظر از این زمینه، آن نیاز به مقدار زیادی از زمان و مطالعه است.

شما ممکن است تعجب، "دکترا در بازاریابی و ارتباطات چیست؟" ارتباط به هر کسب و کار ضروری است. دانش آموزانی که به این درجه را دنبال می توانید انتظار برای یادگیری زیادی در مورد صنایع مختلف. آنها ممکن است مورد نیاز برای خواندن و تجزیه و تحلیل آخرین تکنیک های بازاریابی در زمینه های مختلف. آنها در تحقیقات شرکت خواهد کرد، و همچنین شرکت در سمینارها. افراد خواهد مطالعات فرهنگی، ارتباطات بازاریابی، تاریخ و پایه های نظری باشد. آنها نظم و انضباط ارتباطات، مطالعات بلاغی و انتشار مطالعه است.

یکی از مزایای اصلی پیگیری دکترا در بازاریابی و ارتباطات است که آن را فارغ التحصیلان یک قدم جلوتر از رقابت.آنها مهارت لازم برای شغل بالاتر پرداخت است. آنها شرایط لازم برای درخواست و دریافت یک افزایش در موقعیت فعلی خود را دارند.

هزینه ها و هزینه های مرتبط با مدرک دکترا در بازاریابی و ارتباطات را از مدرسه به مدرسه و کشوری به کشور دیگر متفاوت است. بهترین راه برای تعیین مقدار شما باید بر روی هزینه های برنامه ریزی شده است برای تماس با مدرسه از انتخاب شما و صحبت با مسئول پذیرش.

پس از فارغ التحصیلی، افراد می توانند انتظار برای انواع مشاغل در نظر گرفته شود. آنها بسته به تخصص دانش آموز متفاوت خواهد بود، اما بسیاری از فارغ التحصیلان می توانید حرفه ای در مدیریت در تحقیق و یا ارتباطات صنعت آنها را تعقیب می کند. مشاوران رسانه، مدیران بازاریابی و حرفه ای پژوهش اغلب این درجه است. فارغ التحصیلان ممکن است در نظر آموزش بازاریابی در سطح دانشگاه و یا رفتن به کسب و کار برای خود با راه اندازی یک شرکت ارتباطات است.

آیا شما مایل به حضور در مدرسه در یک دانشگاه محلی، می خواهم به مطالعه در خارج از کشور و یا مایل به ماندن در خانه و کار خود را آنلاین، چیزی است که در خارج وجود دارد برای تنظیمات خود را وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات بازاریابی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات بازاریابی (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه