Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات انگلیسی 2023

2 دکترا برنامه ها که در مطالعات انگلیسی 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا می تواند با پیشرفت دانش دانش آموز به سطح کارشناس متخصص در آموزش قبلی کمک کند. برنامه ها انعطاف پذیر هستند و می توانند حداقل یک تا چهار سال طول بکشد. دانش آموزان به طور معمول دوره های خود را طراحی می کنند تا بتوانند این درجه را با دانش تخصصی که می توانند حرفه شان را در بازار کار آغاز کنند.

یک دکترا در مطالعات انگلیسی چیست؟ این درجه بلوک های ساخت یافته مطالعات قبلی را به زبان انگلیسی می گیرد تا دانش آموزان بتوانند در یک موضوع تخصصی شوند. آنها اغلب با مشاوران و کمیته ها کار می کنند تا این موضوع را از طریق تحقیقات گسترده توسعه دهند. نمونه هایی از تخصص ها شامل زبان و ادبیات، مطالعات بین فرهنگی، آموزش زبان یا رسانه ها می باشد. دانش آموزان همچنین می توانند تکنیک های نقد ادبی را بیاموزند و درک متقابل تمرکز خود را به دست آورند. دانشگاه ها معمولا به داوطلبان دکترا نیاز دارند تا به عنوان بخشی از آموزش خود به دانش آموزان دیگر آموزش دهند.

دانش آموزانی که این درجه را دنبال می کنند می توانند مهارت های خود را برای یادگیری مهارت های جدیدی که می توانند در زندگی شخصی یا حرفه ای خود استفاده کنند، بنا نهند. ابعاد معمولا تقویت می شود شامل ارتباطات، تجزیه و تحلیل و حل مسئله خلاقانه.

هزینه دکترا در مطالعات انگلیسی بستگی به دانشگاه دارد. بعضی از دانش آموزان کمک هزینه تحصیل می کنند. دانشآموزان آیندهنگر تشویق میشوند تا دانشگاههای مختلفی را برای یافتن برنامههایی که اهدافشان را دنبال میکنند، تحقیق کنند.

فارغ التحصیلان دکترا اغلب به عنوان آکادمیک به عنوان استادان کالج یا سایر نقش های معلم، مانند آموزش انگلیسی به دانشجویان خارجی، به دانشگاه می روند. کارهای گوناگونی در زمینه های دیگر نیز وجود دارد مانند منتقد ادبی، نویسنده، سردبیر، دستیار سرمقاله، کپی رایتگر تبلیغاتی، سخنرانی، مورخ، فیلمساز، مدیر اجرایی یا مدیر تجاری روابط عمومی. این مسیرهای شغلی دیگر را می توان در بخش خصوصی و دولتی یافت.

مدارس در سرتاسر جهان یک دکترا در مطالعات انگلیسی ارائه می دهند. برای دانشجویان آینده نگر که می خواهند انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند، برنامه های آنلاین در دسترس هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات علوم انسانی
  • مطالعات زبان
  • مطالعات انگلیسی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات علوم انسانی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه