Keystone logo

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات انرژی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات انرژی (39)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

39 دکترا برنامه ها که در مطالعات انرژی 2024

  دکترا برنامه ها که در مطالعات انرژی

  دکترای درجه نیاز به چهار تا شش سال از تحقیقات در زمینه انتخاب شده است. پایان نامه است که معمولا مورد نیاز برای اتمام برنامه تحصیلی، و کاندیداها باید نشان دهند چیزی جدید و منحصر به فرد برای رشته مورد مطالعه به ارمغان آورده اند.

  دکترا در انرژی چیست؟ انرژی را پوشش می دهد طیف گسترده ای از موضوعات از جمله بهره وری، پایداری، فن آوری های جدید و مسائل حقوقی. انرژی های تجدید پذیر در حال حاضر یک منطقه بزرگ از مطالعه است. دکترا می تواند بهره وری و مقرون به صرفه از این فن آوری های جدید در پژوهش است. دوره های آموزشی ممکن است دست در باشد و در تولید و حفظ منابع انرژی است.

  داشتن مدرک در انرژی یک راه عالی برای اقامت در مورد موضوع بالا تاثیر است. در خارج از محل کار، این دانش می تواند جامعه خود را بهره ببرد و از استفاده به سیاست گذاران است. دکترای همچنین می توانید به پیشرفت در حقوق و دستمزد و یا موقعیت منجر شود.

  برای تعیین هزینه یک دکترا، چند انتخاب نیاز به ساخته شده.مدرسه انتخاب یکی از عوامل مهم است، به عنوان مسکن و زمان لازم برای تکمیل برنامه درجه است. یافتن پست های از مدرسه خود را انتخاب مرتب کردن بر اساس هزینه های مورد نیاز برای داوطلبان دکتری و پیدا کردن آنچه کتاب شما نیاز به شکل بهتر با بودجه شما.

  دکترا در انرژی می تواند به انواع مشاغل منجر شود. گروه سرمایه گذاری ممکن است کسی با این درجه استخدام بهتر است آنها را در مورد پتانسیل رشد منابع انرژی مختلف اطلاع. گروه حفاظت از محیط زیست ممکن است کسی که با این مجموعه دانش برای کمک به ترویج انرژی سبز نیاز دارند. تولید انرژی ممکن است برای فارغ التحصیلان دکترا مدیریت، تحقیق و توسعه است.

  انرژی یک موضوع ارائه شده در بسیاری از مدارس در سراسر جهان، از جمله سطح دکترا است. پیدا کردن مدرسه مناسب برای منافع خود را به آسانی به عنوان ورود به اطلاعات کمی. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.