Keystone logo

3 دکترا برنامه ها که در علوم اجتماعی مطالعات منطقه ای مطالعات اروپا 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • علوم اجتماعی
  • مطالعات منطقه ای
  • مطالعات اروپا
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در علوم اجتماعی مطالعات منطقه ای مطالعات اروپا

فراتر از دریافت مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد، دکترا فلسفه (دکترا) بالاترین دستاورد دانشگاهی است. به طور معمول، دریافت این درجه دکتری سطح شامل تحقیق و ارائه پایان نامه در یک زمینه خاص است.

دکترای مطالعات اروپایی چیست؟ مطالعات اروپایی مجموعه ای وسیع از زمینه های علمی را پوشش می دهد که همه مربوط به پیشرفت های گذشته، حال و آینده اروپا است. به طور معمول به عنوان یک بخش از علوم انسانی و یا علوم اجتماعی دیده می شود، دوره های آموزشی مطالعات اروپا شامل جنبه های علوم سیاسی، اقتصاد، جامعه شناسی، حقوق و جغرافیا است. محدوده تمرکز شامل درک تحلیلی از اتحادیه اروپا و در مقایسه با کشورهای عضو آن است.

مطالعه پیشرفته در اروپا مهارت های زیادی را به وجود می آورد. دانش کامل در مورد تاریخ اروپا، ژئوپولیتیک ذاتی منطقه و درک اصول اقتصادی در بازی برای دریافت دکترا ضروری است. این مهارت ها فرصت هایی را برای پیشبرد بحث های سیاسی فراهم می کند و در حوزه های علمی و سیاسی فعالیت می کند.

بدون دانستن مؤسسه حضور یافته است، هزینه برنامه مطالعاتی اروپایی مطالعات دکترای دشوار را تخمین بزنید. هزینۀ حضور در کشور نیز متفاوت خواهد بود. یک دکتر معمولی در این زمینه سه تا چهار سال طول خواهد کشید تا درآمد کسب کند.

یک دکترا در مطالعات اروپایی یک مجموعه گسترده ای از فرصت های شغلی را فراهم می کند. با توجه به ماهیت بین رشته ای آن، مشاغل به عنوان یک اقتصاددان یا برنامه ریز یا تحلیلگر سیاست و تحقیقات علمی ادامه پیدا می کنند. به عنوان یک درک از این زمینه به دانش کارشناسانه در مورد وضعیت فعلی اتحادیه اروپا منجر خواهد شد، سازمان های غیر دولتی یک مقصد احتمالی هستند، که ممکن است موقعیت پژوهشگر یا مشاور را داشته باشد. موقعیت های دولتی، از دیپلمات ها به نمایندگان اطلاعات، نیز ممکن است گزینه ها باشد.

در حالی که ممکن است به نظر می رسد که مدارس و دانشگاه ها در اروپا این برنامه دکترا را ارائه می کنند، دانش آموزان این درجه را در سطح جهانی و محلی و همچنین آنلاین پیدا خواهند کرد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.