Keystone logo

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات علوم انسانی
 • مطالعات آهنگسازی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (8)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

8 دکترا برنامه ها که در مطالعات آهنگسازی 2024

  دکترا برنامه ها که در مطالعات آهنگسازی

  یک دکترا یا دکتر فلسفی، مدرک کارشناسی ارشد است که معمولا حداقل سه سال تحصیل می کند. داوطلبان دکترا معمولا باید پایان نامه یا پایان نامه را براساس تحقیقات خود برای فارغ التحصیلی ارائه دهند.

  PhD در مطالعات ترکیبی چیست؟ PhD در مطالعات ترکیبی برنامه در بخش انگلیسی در زمینه سخنرانی و ترکیب است. دوره کار شامل موضوعاتی مانند تاریخ ترکیب و تئوری و برنامه های کاربردی برای نوشتن، همکاری و ویرایش است. بسیاری از برنامه ها شامل دانش نظری و عملی تحقیق و نوشتن است. برنامه ها ممکن است با استفاده از نوشتن به عنوان یک ابزار برای یادگیری و دستیابی به اهداف خاص و نحوه طراحی، انجام و تحقیقات عمومی تأکید کنند.

  فارغ التحصیلان با دکترا در مطالعات ترکیب مهارت های مختلفی در دنیای واقعی دارند، از جمله توانایی کار مشترک برای حل مشکلات. مهارت های اضافی مانند ارزیابی و مهارت های نوشتن قوی به فارغ التحصیلان در طیف گسترده ای از حرفه ها خدمت می کنند.

  هزینه های برنامه های دکترا می تواند به طور گسترده ای متفاوت باشد. محل، فرمت و طول تحصیل میتواند به کل هزینه کمک کند. دانشجویان آینده نگر باید هزینه های مالی و هزینه های تحقیقاتی خود را در نظر بگیرند تا اطمینان حاصل شود.

  یک دکترا در مطالعات ترکیبی به چندین حرفه در بخش های مختلف کمک می کند. علاوه بر تدریس ترکیب و سخنوری در سطح کالج، کارآموزی همچنین فارغ التحصیلان را برای حرفه های غیر آکادمیک نیز آماده می کند. فارغ التحصیلان اغلب برای موقعیت های پژوهشی و مدیریت برنامه های سواد آموزی مناسب هستند. مهارت های قابل انتقال ممکن است یک فارغ التحصیل را هم مناسب برای موقعیت هایی مانند مدیر برنامه یا هماهنگ کننده خدمات دانشجویی ایجاد کند.

  برنامه هایی برای به دست آوردن دکترای در سراسر جهان در هر دو فرمت آنلاین و شخصی است. بسته به برنامه دانشجویی، برخی از برنامه ها نیز در دسترس نواختن هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.