Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مطالعات آسیا 2023

6 دکترا برنامه ها که در مطالعات آسیا 2023

بررسی اجمالی

پذیرش یک دکتر فلسفه (PhD) دانش آموزان را قادر می سازد تا بالاترین سطح پیشرفت تحصیلی و شناخت را به عنوان متخصص در زمینه های خاص تحصیلی بدست آورند. این درجه تأکید سنگین بر تحقیقات گسترده و کمک به اطلاعات جدید را در این زمینه دارد.

یک دکترا در مطالعات آسیایی چیست؟ دکترای مطالعات آسیا درجه ای است که دانشجویان را قادر می سازد تا در مورد فرهنگ، مذهب و جامعه آسیا، گذشته و حال، آموزش و دانش داشته باشند. به طور کلی، دانش آموزانی که در این برنامه ثبت نام کرده اند در مورد موضوعات مختلف از جمله زبان و ادبیات، سینما، تاریخ و سیاست و کسب و کار در کشورهای آسیایی یاد می شود. دانش آموزان اغلب متون باستانی را مطالعه می کنند و با مواد آرشیوی کار می کنند تا اهمیت فرهنگی مطالعات خود را درک کنند. در همان زمان، دانش آموزان ممکن است در یک منطقه خاص مورد علاقه، مانند زبان شناسی و یا کسب و کار تخصص.

با طیف گسترده ای از زمینه های تخصصی، دکترای مطالعات آسیایی دانشجویان را برای کسب مهارت های زبان کشور در حال تحصیل آماده می کند. با توجه به این، مهارت های ارتباطی خود را به طرز شگفت انگیزی، هر دو کلامی و نوشته شده است. آنها همچنین از مهارتهای تحقیق و تفکر انتقادی و همچنین حساسیت فرهنگی بهره می برند که در زمینه های مختلف مفید هستند.

مدت زمان دریافت دکترا در مطالعات آسیایی بین پنج تا هفت سال متغیر هزینه بسته به مدرسه است. فرد باید همیشه اطمینان حاصل کند که برنامه ارائه شده متناسب با نیازهایش باشد.

دکترای مطالعات آسیایی بسیاری از مسیرهای شغلی هیجان انگیز و پرطرفدار را باز می کند. البته، گزینه ای برای آموزش در دانشگاه به عنوان استاد وجود دارد. گزینه های دیگر عبارتند از آموزش انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی، کار کردن به عنوان مترجم یا مترجم و کار در دفاتر تجارت خارجی یا سیاسی در خارج از کشور. فرد نیز ممکن است در یک موزه کار کند و آثار باستانی را اداره کند. جهان یک عرصه متصل است و درجه ای در مطالعات آسیایی متخصصان را به راحتی به نیروی کار بین المللی می پیوندد.

پیشرفت حرفه و تحصیلات برای شما مهم است. برای کمک در فرآیند انتخاب خود، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم اجتماعی
  • مطالعات منطقه ای
  • مطالعات آسیا
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه