Keystone logo

15 دکترا برنامه ها که در علوم اجتماعی مددکاری اجتماعی مشاوره 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • علوم اجتماعی
  • مددکاری اجتماعی
  • مشاوره
رشته های تحصیلی
  • علوم اجتماعی (15)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در علوم اجتماعی مددکاری اجتماعی مشاوره

یک دکترا نقطه عطفی از سالها مطالعه عمیق به عنوان بخشی از یک برنامه دکترا است. افرادی که با دکترا فارغ التحصیل می شوند می توانند به عنوان یک کارشناس صنعتی و رهبر تحصیلی در رشته تحصیلی متمایز شوند.

دکترای مشاوره چیست؟ این درجه دکتری است که دانش آموزان دانش جامع در زمینه مشاوره ارائه می دهد. در این برنامه، ممکن است دانش آموزان از دوره های آموزشی مانند مدیریت منابع انسانی، روانشناسی پیشرفته، روابط عمومی و روش تحقیق کمی و کیفی استفاده کنند. همانند هر برنامه دکترا، این برنامه باید در یک پایان نامه قرار گیرد. اکثر دانش آموزان این برنامه را با پس زمینه در یک رشته خاص وارد می کنند و این درجه به دانش آموزان پیشرفته ای در صنعت می دهد که می توانند برای آموزش دادن به دیگران استفاده کنند.

با دکترای خود در مشاوره، دانش آموزان باید پس از فارغ التحصیلی آماده باشند. به عنوان فارغ التحصیل دکترا، مهارت هایی مانند تحقیق، مهارت های ارائه و ارتباطات به طور کلی بسیار توسعه یافته است، که می تواند به آنها کمک کند که شغلی یا ارتقاء را تامین کنند.

از آنجا که هزینه عامل مهمی در آموزش و پرورش است، دانش آموزان باید مدارس مورد علاقه خود را برای جزئیات بیشتر با آنها تماس بگیرند. آنها همچنین باید در نظر بگیرند که چه مدت می توانند به مدرسه متعهد باشند، زیرا این امر می تواند بر هزینه های کلی تأثیر بگذارد.

افرادی که دکترای خود را در مشاوره دارند باید بتوانند موفقیت حرفه ای خود را در اختیار داشته باشند؛ چرا که بسیاری از آنها به کار بر روی یک قرارداد آزاد یا قراردادی عمل می کنند. بسیاری از مشاوران دانش خاصی در یک منطقه خاص از مطالعه مانند امنیت و دولت دارند که باعث می شود آنها برای بسیاری از سازمان ها به دنبال مشاوره تخصصی در این مناطق هستند. افسران روابط عمومی، مدیران بازاریابی و مدیران موقت می توانند این درجه را در حرفه های خود به کار گیرند.

دانشجویان علاقه مند به دکترا در مشاوره باید بتوانند برنامه هایی را در مدارس پیدا کنند که به آنها اجازه می دهد در سرعت خود کار کنند اگر نمی توانند مطالبات یک دانشگاه سنتی را برآورده کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.