Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مسئولیت اجتماعی شرکتی 2023

دکترا برنامه ها که در مسئولیت اجتماعی شرکتی 2023

overview

برنامه های PhD معمولا برای کمک به دانش آموزان دانش گسترده ای در زمینه انتخاب شده طراحی شده اند. اغلب پس از یک مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد، این برنامه ها می توانند به دانش آموزان فرصت های شغلی گسترده تر پیدا کنند. برخی ممکن است پس از مدت زمان در نیروی کار به این برنامه ها بازگردند.

یک دکترا در CSR چیست؟ در طی تکمیل این دوره، دانش آموزان می توانند درک جامع از مسئولیت اجتماعی شرکت ها و تاثیر آن در حوزه کسب و کار و اجتماعی را بدست آورند. دانش آموزان می توانند در مورد رویکردهای اخلاقی و پایدار در شیوه های کسب و کار مدرن یاد بگیرند. موضوعات تحقیقاتی که معمولا شامل مواجهه با رهبری، ذهن آگاهی، ارتباطات، مسئولیت اجتماعی، مسائل زیست محیطی، بازاریابی و پیشگیری از خطر هستند.

پیگیری یک برنامه ممکن است منجر به تعدادی از منافع شود. دانش آموزان اغلب مهارت های ارتباطی لازم را برای مقابله با یک فضای سازندگی در حال توسعه توسعه می دهند. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند درک عمیق از مسائل زیست محیطی را به همراه دسته ای از رویکردهای اقتصادی بدست آورند که می تواند به آنها در موقعیت های مدیریت صنعتی کمک کند.

افراد ممکن است براساس مؤسسه و محل تحصیل مبلغی را پرداخت کنند. قبل از شروع، دانش آموزان ممکن است نیاز به بررسی هزینه های مختلف در سازمان های مختلف. اطلاعات مناسب ممکن است به برنامه درسی دانشجویان کمک کند.

فارغ التحصیلان ممکن است چشم انداز حرفه خود را افزایش داده اند. دانش آموزان ممکن است موقعیت خود را به عنوان رهبران اخلاقی در سراسر صنایع پیدا کنند. با این وجود، دیگران ممکن است تصمیم بگیرند به عنوان مشاوران برای سازمان های دولتی و غیر انتفاعی که روی سیاست های شرکت های پایدار تمرکز می کنند، کار کنند. در عین حال، برخی از دانش آموزان ممکن است بخواهند به عنوان مدیران و سیاست گذاران برای شرکت های سازمانی کار کنند. تعدادی از مواضع با نهادهای بین المللی وجود دارد که علاقمند به رویکرد جهانی هستند. در این ظرفیت، دانش آموزان ممکن است به عنوان محقق یا برنامه ریزان توسعه نقش داشته باشند.

برنامه های PhD در CSR را می توان از طریق انتخاب های کالج ها و دانشگاه های محلی و بین المللی دسترسی پیدا کرد. جایگزین های آنلاین ممکن است تنظیم مطلوب برای تعداد بیشتری از دانش آموزان غیر متعارف ارائه دهد. برای کشف برخی از گزینه ها، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

read_more

filters

  • دکترا
  • مطالعات کسب و کار
fields_of_study
  • مطالعات کسب و کار (0)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format