Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مربیگری حرفه ای 2023

2 دکترا برنامه ها که در مربیگری حرفه ای 2023

overview

یک دکترا می تواند فارغ التحصیلان تمایز بالا به عنوان بخشی از یک برنامه دکترا باشد. این درجه آنها را به عنوان یک متخصص صنعت در یک منطقه انتخاب شده جدا می کند.

PhD در مربیگری شغلی چیست؟ این یک مدرک دکتری است که به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا به عنوان یک کارشناس پیشرو در صنعت نیرو وارد کنند. کارآموزی که ممکن است از دانش آموزان در این برنامه مورد نیاز است شامل توسعه و مشاوره شغلی، روش های تحقیق کیفی و کمی و تنوع اجتماعی و فرهنگی است. به عنوان یک پروژه سنگی، دانش آموزان باید انتظار داشته باشند که بیشتر مطالعات خود را که بر روی یک پروژه پایان نامه کار می کنند، صرف کنند.

فارغ التحصیلان با یک دکترا در مربیگری شغلی باید بتوانند کار را در صنایع مختلف پیدا کنند. اکثر فارغ التحصیلان فارغ التحصیلی از کار تیمی عالی، مهارت های رهبری و ارتباطات برخوردار هستند که می تواند به آنها کمک کند تا موقعیت مربی حرفه ای را حفظ کنند.

در حالیکه دانش آموزان می توانند عوامل مختلفی را که می توانند بر تحصیل تأثیر بگذارند، مانند محل تحصیل، تحقیق کنند، آنها تشویق می شوند که برای کسب اطلاعات بیشتر با مدرسه تماس بگیرند. آنها همچنین باید در نظر داشته باشند که چقدر زمان می توانند به مدرسه متعهد باشند، چرا که این می تواند هزینه تحصیلات را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

فارغ التحصیلان با دکترا در مربیگری شغلی ممکن است یک حرفه پرنفوذ را به عنوان یک مشاور استخدام یا مربی کسب و کار در صنایع مختلف مانند کالج ها یا دانشگاه ها، غیرانتفاعی، دولت یا کسب و کار پیدا کند. برخی از فارغ التحصیلان ممکن است گواهینامه مشاوره خود را پیدا کنند تا بتوانند کسب و کار مشاوره خود را باز کنند و دیگران ممکن است به عنوان استاد یا استاد دانشگاه در آنجا کار کنند. بسیاری از فارغ التحصیلان ممکن است به مشاوران مستقل یا مربیان زندگی تبدیل شوند، مردم را با مشاوره زندگی با ارزش و کمک به آنها در پیدا کردن مسیر شغلی مناسب تبدیل کنند.

دانش آموزان علاقه مند می توانند برنامه های PhD در سراسر جهان را جذب کنند که برای کسانی که مایل به کار با سرعت خود هستند جذاب هستند یا نمی توانند آن را به کلاس های کالج تبدیل کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

read_more

filters

 • دکترا
 • خودبهسازی
 • مربیگری حرفه ای
fields_of_study
 • خودبهسازی (2)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format