Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مدیریت گردشگری و مهمان نوازی 2023

4 دکترا برنامه ها که در مدیریت گردشگری و مهمان نوازی 2023

بررسی اجمالی

با یک دکتر فلسفه (دکترا)، یک دانش آموز بلافاصله به عنوان تخصص در زمینه تحصیل خود شناخته می شود و اغلب اوقات فرصت های بیشتری را در حرفه خود به دست می آورد. یک دکترا بالاترین سطح تحصیلات در بیشتر مقاطع تحصیلی است و در زمینه های مختلف در دسترس است.

دکترای مدیریت گردشگری و مهمانداری چیست؟ این درجه دانش آموزان را با مجموعه ای از مهارت های مورد نیاز برای نقش های مدیریتی در هتل ها، محل های تفریحی و استراحت فراهم می کند. شرکت کنندگان معمولا پایه های مدیریت گردشگری و مهمان نوازی را شامل عملیات تجاری و توسعه، برنامه ریزی رویدادها و علم مواد غذایی می آموزند. متخصصین در این سطح می توانند دانش آموزان را برای موفقیت در بازار بین المللی برای گردشگری و مهمان نوازی تعیین کنند، مهارت های ارزشمندی برای روابط مشتری و شیوه های کسب و کار را از طریق تحقیقات، سمینارها و رویدادهای شبکه آموزش دهند.

با یک دکترا در مدیریت گردشگری و مهمانداری، دانش آموزان می توانند با مهارت های تخصصی که برای موفقیت در صنعت مهمان نوازی ضروری هستند، مجهز شوند. این شامل روابط مشتری، ارتباطات واضح و مؤثر، و استراتژی های کسب و کار و رهبری قوی است. مدرک پیشرفته در این زمینه می تواند به پیشرفت حرفه ی فرد کمک کند.

کسب مدرک دکتری در مدیریت گردشگری و مهمانداری ممکن است تا سال های پنجاه ساله با هزینه متنوع بسته به موسسه انجام شود. ضروری است که یک فرد برنامه را تحقیق کند و اطمینان حاصل کند که این هدف درست است.

یک دکترا در مدیریت گردشگری و مهمانداری یک فرد را در عرصه مهمان نوازی قرار می دهد، به طور کامل قادر به هدایت تیم و ایجاد یک کسب و کار است. با این درجه، فرد ممکن است تصمیم بگیرد که یک مدیر غذا، هماهنگ کننده رویداد، برنامه ریز عروسی یا مهمانی، مدیر رستوران، مدیر مسکن یا هتل یا حتی یک کارمند در کشتی کروز باشد. یکی دیگر از گزینه ها می تواند آموزش در سطح دانشگاه باشد. این درجه ممکن است حرفه ای فرد را در صنعت مهمان نوازی پیشروی کند و درب های بیشتری را برای مسیر شغلی خود باز کند.

دستیابی به دکترا در مدیریت گردشگری و مهمانداری می تواند حرفه شما را افزایش دهد. برای انجام مرحله بعدی، برنامه زیر را دنبال کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • گردشگری و مهمان نوازی
  • گردشگری
  • مدیریت گردشگری و مهمان نوازی
رشته های تحصیلی
  • گردشگری و مهمان نوازی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه