Keystone logo

9 دکترا برنامه ها که در گردشگری و مهمان نوازی گردشگری مدیریت گردشگری 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • گردشگری و مهمان نوازی
  • گردشگری
  • مدیریت گردشگری
رشته های تحصیلی
  • گردشگری و مهمان نوازی (9)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در گردشگری و مهمان نوازی گردشگری مدیریت گردشگری

دانش آموزانی که علاقه مند به یک برنامه دکترا هستند، اغلب به دنبال کشف یک موضوع در بالاترین سطح آموزشی ممکن می باشند. آنها اغلب یک برنامه کارشناسی ارشد را امتحان می کنند و مایل به دنبال مطالعات پیشرفته تر هستند. برنامه دکترا اغلب شامل برخی از سطح آموزش یا تحقیق در حوزه انتخابی دانش آموز است.

PhD در مدیریت گردشگری چیست؟ این برنامه برای دانش پژوهان علاقه مند به کار در برخی از زمینه های صنعت گردشگری طراحی شده است. ثبت نام اغلب گزینه های زیادی از تخصص در زمینه گردشگری از جمله مناطق مانند مدیریت گردشگری، بازاریابی گردشگری، شهرنشینی، گردشگری بین المللی و اقتصاد است. دانش آموزان ممکن است در برنامه های کار، برنامه های تحقیقاتی، مسافرت، سخنرانی ها و سمینارها شرکت کنند.

دانش آموزان در یک برنامه دکترا برای مدیریت گردشگری اغلب مهارت های تحقیقاتی پیشرفته و توانایی سازماندهی و همچنین ایجاد برنامه های پیچیده را توسعه می دهند. آنها همچنین احتمال دارد بینش در صنعت گردشگری را توسعه دهند، که ممکن است منجر به پیشرفت حرفه ای و سطح بالاتری از پرداخت شود.

هزینه های این برنامه به عوامل بسیاری بستگی دارد، از جمله کدام کشور برنامه در آن قرار دارد و آیا برخی از یا همه کلاس ها آنلاین هستند. دانش آموزان علاقه مند باید با دانشگاه هایی که علاقه مند هستند تماس بگیرند تا تصویر واضحتری از هزینه های تحصیل و سایر هزینه ها و همچنین گزینه های کمک های مالی دریافت کنند.

دانش آموزانی که مدرک دکتری مدیریت گردشگری را دریافت کرده اند، اغلب از فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلی برخوردار می باشند. آنها ممکن است با زمین های گلف، اردوگاه ها، هتل های ملی، بین المللی، دانشگاه ها، شرکت های خصوصی، پارک های ملی و منافع شهرداری کار کنند. عناوین شغلی خاص ممکن است شامل مدیر گلف گلف، مدیر گردشگری، استاد، نویسنده، محقق، مدیر تفریحی، سرپرست پارک و راننده پارک باشد.

برنامه های مدیریت گردشگری فارغ التحصیل توسط چندین دانشگاه در کشورهای مختلف ارائه شده است. دانش آموزان می توانند به صورت آنلاین و یا دانشگاهی مطالعه کنند و بسیاری از این برنامه ها برای سه سال تحصیل تمام وقت طراحی شده اند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.