Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 8 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مدیریت پروژه 2023

8 دکترا برنامه ها که در مدیریت پروژه 2023

بررسی اجمالی

پس از آنکه دانش آموزان برنامه تحصیلی مناسب را به پایان رسانده اند، می توانند در یک برنامه دکترا ثبت نام کنند تا بالاترین سطح موفقیت تحصیلی را به دست آورند. یک مدرک دکترا به عنوان یک برنامه ریزی برای تقریبا تمام زمینه های تحصیلی در نظر گرفته شده است و شامل ایجاد پایان نامه است.

دکترای مدیریت پروژه چیست؟ مدیریت پروژه یک نوع خاص از مدیریت است که در تقریبا تمام زمینه های تجاری قابل اجرا است. دانش آموزانی که این حوزه را مطالعه می کنند باید آماده باشند تمام اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل پروژه را جمع آوری کنند، یک تیم از کارکنان خاص را جمع آوری کرده و همه جنبه های پروژه را نظارت کنند. دانش آموزان می توانند در مورد مدیریت، عملیات، لجستیک، تجزیه و تحلیل و منابع انسانی یاد بگیرند.

اکثر دانش آموزان متوجه می شوند که مهارت هایی که از طریق یک برنامه پیشرفته دکترا توسعه می یابند، یکی از بزرگترین مزایای است. این مهارت ها ممکن است فرصت های کاری جدید را باز کند یا حقوق بالقوه بالقوه را افزایش دهد. پس از مطالعه مدیریت پروژه، فارغ التحصیلان معمولا در ارتباطات حرفه ای، حسن کسب و کار قوی و توانایی های رهبری تسلط می یابند.

هزینه ها و تحصیلات مربوط به درآمد دکترا بسیار متفاوت است. عواملی که هزینه را تعیین می کنند شامل مدرسه و برنامه خاصی است که در آن تحصیل می کنید و همچنین کشور و طول تحصیل شما. قبل از ثبت نام، مطمئن شوید که این جنبه ها را به طور کامل تحقیق کنید.

حرفه های زیادی وجود دارد که می توانند با دکترا در مدیریت پروژه وارد شوند، اما تخصص منحصر به فرد دانش آموز او را آماده می کند تا به طور خاص به عنوان مدیر پروژه تبدیل شود. تقریبا تمام شرکت های بزرگ و بسیاری از شرکت های کوچک به این مدیران نیاز دارند تا پروژه های ویژه ای را اداره کنند. همچنین ممکن است نوع دیگری از مدیر مانند مدیر منابع انسانی یا مدیر فروش تبدیل شود. در نهایت، برخی از فارغ التحصیلان ممکن است مدیر عامل شرکت یک شرکت شوند.

ثبت نام به برنامه مدیریت دکتر پروژه برای ادامه آموزش کسب و کار خود را. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت پروژه
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه