Keystone logo

7 دکترا برنامه ها که در مدیریت مهندسی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مهندسی
  • مهندسی
  • مدیریت مهندسی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مهندسی (7)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مدیریت مهندسی

یک دکتر فلسفه (PhD) سرآمد موفقیت در دانشگاه است. این درجه تأکید و تمایل دانش آموزان نسبت به یک رشته خاص را به همراه تحقیقات قابل توجهی ارائه می دهد که یافته های جدید در مورد موضوع را نشان می دهد.

یک دکترا در مدیریت مهندسی چیست؟ دانش آموزانی که دكترای مدیریت مهندسی را در دست دارند، دارای مدرك تحصیلی می باشند كه می توانند با دانش و بهترین شیوه های مهندسی و مدیریت بازرگانی آشنا شوند. شرکت کنندگان در این برنامه به طور کلی یاد می گیرند چگونه یک سازمان را به طور موثر در حال تحویل در توسعه محصول و تحقیق در نظر بگیرد. دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چگونه به مدیریت پروژه ها و پرسنل، رسیدگی به بحران ها، و ممانعت از استانداردهای زیست محیطی و فن آوری. مناطق زیادی برای تمرکز وجود دارد مانند مهندسی صنایع، توسعه محصول و ساخت و ساز تولید.

با یک دکترا در مدیریت مهندسی، دانش آموزان می توانند مهارت های مهمی مانند مدیریت بحران و مدیریت پروژه بدست آورند. با استفاده از این مهارت ها، افراد قادر خواهند بود تا به طور مؤثر یک تیم مهندسان در یک پروژه را هدایت کنند که همچنین مهارت های ارتباطی آنها را نشان می دهد. از لحاظ کسب و کار، ممکن است بتوانند پروژه های بودجه ای را بپردازند.

گرچه هزینه یک دکترا در مدیریت مهندسی متفاوت است، اما به طور کلی طول می کشد تا حدود سه تا شش سال طول بکشد. هر دانشآموز باید برنامه و مدرسه را بررسی کند تا اطمینان حاصل شود که هر دو مناسب هستند.

یک دکترا در مدیریت مهندسی میتواند دربهای زیادی برای یک فرد باز کند. یک انتخاب واضح است که در یک دانشگاه تدریس شود، اما گزینه هایی برای تبدیل شدن به یک سرپرست پروژه در یک شرکت مهندسی وجود دارد یا برای توسعه محصولات جدید که مشکلات مهندسی را حل می کنند وجود دارد. اکثر مشاغل به جای کار در زمینه اداری مرتبط هستند. به جای کار بر روی پروژه های فردی، این مدیران با یک تیم از مهندسین و طراحان همکاری می کنند.

دکترا ممکن است گزینه های بیشتری برای شما فراهم کند. در سراسر جهان در دسترس است، همچنین برنامه های آنلاین برای انعطاف پذیری بیشتر وجود دارد. برای پیدا کردن مدرسه مناسب، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.