Keystone logo

8 دکترا برنامه ها که در مطالعات مدیریت منابع انسانی مدیریت منابع انسانی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مدیریت
  • منابع انسانی
  • مدیریت منابع انسانی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات مدیریت منابع انسانی مدیریت منابع انسانی

به عنوان بالاترین مدرک تحصیلی، مدرک دکترا نیاز به سالها مطالعه. درجه 's با استاد است که معمولا مورد نیاز برای شروع این آهنگ دانشگاهی، هر چند برخی از موسسات ترکیب دو درجه به یک برنامه واحد.

دکترا در مدیریت منابع انسانی چیست؟ این معاملات زمینه با مدیریت افراد برای به حداکثر رساندن عملکرد کارکنان کلی و رضایت. درک درستی از فعالیت های مشترک منابع انسانی، از قبیل نیروی انسانی، روابط کار و منافع، انتظار می رود. برنامه های دکترا طراحی شده اند به آموزش بیشتر دانش آموزان در مورد جزئیات یک یا چند جنبه از مدیریت منابع انسانی. برخی از موضوعات شامل انگیزه، استخدام و نیروی انسانی موقت است.

بخش عمده ای از مدیریت منابع انسانی است که بدانیم چگونه به تعامل با مردم و رسیدگی به تعارض، هر دو مهارت خوبی برای زندگی روزمره است. به طور خاص، دکترا است که سود ممکن از پیشرفت و حقوق و دستمزد افزایش می دهد.

هزینه دکترا در مدیریت منابع انسانی بستگی به مدرسه انتخاب شده است.از آنجا که مدرک دکترا معمولا چهار تا شش سال طول می کشد تا به دست آورند، این باید در بودجه کلی خود را عامل. شهریه، هزینه ها و کتاب ها بخش مهمی از ساخت بودجه علمی خود را.

دکترا در مدیریت منابع انسانی به طور معمول به موقعیت بالا در بخش منابع انسانی منجر می شود. متخصص و عمومی: مدیریت منابع انسانی معمولا به دو دسته طبقه بندی می. یک متخصص ممکن است در یک منطقه متمرکز کار می کنند، مانند برابری در محل کار، در حالی که برای عمومی رسیدگی بزرگ مسائل تصویر HR. اتحادیه ها و نهادهای دیگر که با استفاده از چانه زنی جمعی همچنین می توانید از یک فارغ التحصیل دانشگاه با این درجه بهره مند شوند. به عنوان یک دکتر، این درجه نیز درها را برای فرصت های تحقیقاتی و کار دانشگاهی باز می شود.

با ابزار آنلاین ما، از آن آسان است برای پیدا کردن مدرسه ارائه دکتری شما می خواهید. دوره های مدیریت منابع انسانی در انواع مدارس ارائه شده، و ممکن است یکی در نزدیکی شما وجود دارد.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.