Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 رشته های دکترای فلسفه  (دکترا) برنامه ها که در مدیریت مدرسه 2023

4 دکترا برنامه ها که در مدیریت مدرسه 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که به دنبال تخصص در یک رشته موضوع می توانند یک دکترا را دنبال کنند. این درجه ها مستلزم آن است که یک متقاضی در حال حاضر دارای مدرک لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد و چند سال تحصیلی دیگر باشد. بسیاری از برنامه ها نیازمند دانش آموزان هستند تا قبل از انجام تحقیق، دوره های پیشرفته در زمینه تمرکز اصلی خود تمرین کنند.

PHD در اداره مدرسه چیست؟ این زمینه بر روی راه های مدیریت مدارس یا سیستم های مدرسه تمرکز دارد که نتایج مثبتی برای دانش آموزان و معلمان ایجاد می کند. برنامه های دکترا شامل آموزش در حل مسئله در مقیاس بزرگ برای آماده سازی فارغ التحصیلان برای ارزیابی برنامه های موجود و توصیه های استراتژیک پیشرفت هستند. فارغ التحصیلان می توانند این آموزش را در نواحی مدرسه یا سازمان های دولتی درگیر در توسعه سیاست های آموزشی اعمال کنند.

تجزیه و تحلیل آماری و سیاستی مورد نیاز برای دکترا در مدیریت مدرسه می تواند توجه دانش آموزان به جزئیات را افزایش دهد. فارغ التحصیلان باید توانایی اولویت بندی مسائل مهم را نشان دهند و باید بتوانند این مهارت را در زمینه های دیگر زندگی خود بکار گیرند. این برنامه ها همچنین تفکر انتقادی را تشویق می کنند.

مقدار بودجه مورد نیاز برای دکترا بستگی به دانشگاه و زمان لازم برای اتمام برنامه مطالعه است. متوسط ​​زمان برای کسب درجه و میزان بودجه موجود می تواند عوامل تعیین کننده در انتخاب یک برنامه باشد. بودجه داخلی می تواند توسط کمک های مالی خارجی، کمک های پژوهشی و کمک های مالی تکمیل شود.

یک دکترا در مدرسه می تواند یک مزیت را برای یک کاندید که مشتاق است موقعیت خود را در یک سیستم مدرسه با طیف وسیعی از مسئولیت ها مانند سرپرست قرار دهد، ارائه می دهد. بسته به منطقه تخصصی خود، فارغ التحصیلان می توانند مدیران در هر سطح تحصیلی، چه در موسسه ای خاص مانند یک کالج یا دانشگاه یا یک سیستم مدرسه، تبدیل شوند. این مدرک همچنین متخصصین را برای استخدام به عنوان مشاوران در سازمان های دولتی مربوط به تحصیل آماده می کند.

بسیاری از دانشگاه هایی که در رشته های تحصیلات تکمیلی تحصیل کرده اند، دارای دکتری در مدرسه می باشند. متقاضیان ممکن است بخواهند مدارس را در مکان های مختلف و برنامه های آنلاین مقایسه کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • آموزش
  • هدایت آموزشی
  • مدیریت مدرسه
رشته های تحصیلی
  • آموزش (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه