Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مدیریت فناوری 2023

1 دکترا برنامه ها که در مدیریت فناوری 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزان آینده نگر که انتخاب می کنند بزرگ می شوند ممکن است تلاش خود را برای کسب دکترا پیدا کنند. همچنین به عنوان یک دکتر فلسفی شناخته شده است، این شناخت به دنبال به طور گسترده ای به عنوان یکی از بالاترین درجه های درجه اعطا شده در اکثریت کشورهای جهان به شمار می رود.

دکترای مدیریت فناوری چیست؟ بدست آوردن این درجه دکترا ممکن است توانایی دانش آموزان در زمینه مدیریت منابع را بهبود بخشد. بسته به منطقه تمرکز انتخاب شده، افزایش دانش سیستم های زمان واقعی، مدارهای مجتمع، حسگرها، ارتباطات و شبکه ها می تواند به دست آورد. مجموعه گسترده ای از تخصص ها را می توان در این زمینه آموزشی یافت، از جمله سیستم های جاسازی شده، رباتیک و فنون فوتونی.

فارغ التحصیلان با دکترا در مدیریت فناوری ممکن است از مهارت های علمی و مهندسی پیشرفته برخوردار باشند که می تواند در حرفه انتخابی آنها مفید باشد. آنها همچنین ممکن است بهبود توانایی های خود را برای مدیریت و ایجاد تحقیقات خود را متوجه شوند.

بسیاری از دانشجویانی که در یک برنامه دکترا ثبت نام می کنند، ممکن است به طور متوسط ​​چهار تا هفت سال تحصیل را مرتکب شوند. علاوه بر مدت زمان، دانشجوی دکترا برای تکمیل مطالعات خود، کشورهایی که تحصیلات به دست آمده و مدرسه انتخاب شده، هزینه تحصیل را تعیین می کند. تماس با مدارس برای اطلاعات مالی همیشه ایده خوبی است.

پس از تکمیل یک دکترا در برنامه مدیریت فناوری، فارغ التحصیلان می توانند انتخاب کنند که در بسیاری از عرصه های حرفه ای مشغول به کار شوند. با توجه به منافع فرد و مهارت خاصی که پس از فارغ التحصیلی تعیین می شود، دارایی های دکترا ممکن است خود را در موقعیت هایی مانند تحلیلگر سیستم های کامپیوتری، متخصص پشتیبانی کامپیوتر، مهندس نرم افزار کامپیوتر، برنامه نویس کامپیوتر و یا مدیر سیستم های اطلاعات مدیریت کار کنند.

بسیاری از افراد ممکن است دریابند که برنامه های آنلاین مناسب برای آرزوهای آموزشی خود هستند. دانش آموزان آینده احتمالا پیشنهادات دوره دکترا را که هر دو نزدیک به خانه و در سراسر جهان هستند، پیدا خواهند کرد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات فن آوری
 • مدیریت فناوری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط