Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 رشته های دکترای فلسفه (دکترا) برنامه ها که در مدیریت عمومی 2023

5 دکترا برنامه ها که در مدیریت عمومی 2023

بررسی اجمالی

اخذ درجه دکترا، یا دکترا، طول می کشد سال کار سخت در سطح کارشناسی ارشد. برای اینکه برای یک برنامه دکترا در نظر گرفته، متقاضیان باید مدرک کارشناسی ارشد و رفتن را از طریق یک فرایند برنامه دقیق. هنگامی که پذیرفته، آنها اغلب در پژوهش، دوره های دانشگاهی و اتمام یک پایان نامه در رشته دانشگاهی خود شرکت کنند.

دکترا در مدیریت عمومی چیست؟ این درجه سطح بالا معمولا به یک تخصص در راه است که مدیریت تقاطع با سیاست های عمومی معادل. دانش آموزان تکامل و اشتغال از سبک ها و شیوه های مدیریت در عرصه عمومی مختلف را بررسی کند. زمینه های مشترک غلظت در برنامه های دکترا مدیریت عمومی عدالت کیفری، منابع انسانی، سیستم های فن آوری اطلاعات، آمار و روانشناسی (به عنوان آنها مدیریت دولتی مربوط).برخی از دوره های عمومی است که دانش آموزان ممکن است معامله با روش کمی و کیفی تحقیق، مدیریت شهری، توسعه سازمانی، مدیریت سازمان غیر انتفاعی، سیاست و دولت است. بسیاری از برنامه های دکترا در مدیریت دولتی گذشته بین پنج تا هفت سال و نیاز به ارائه پایان نامه یکی به یک پانل دانشگاه از کارشناسان است. سپس هیئت تایید یا وضعیت دکترا نامزد رد می کند.

دکترا در مدیریت عمومی می تواند دانش آموزان با مهارت های ارتباطی و اداری فوق العاده فراهم. درجه است در اصول تعامل و سازمان بشر، که می تواند یک فرد در هر زمینه از کار یک مزیت ریشه دارد.

برای پیدا کردن هزینه یک برنامه دکترا خاص در مدیریت دولتی، مدرسه مورد علاقه خود را به طور مستقیم تماس. هر برنامه هزینه از مدرسه به مدرسه متفاوت است.

درجه دکترا می توانید باز کردن فرصت برای بسیاری از مشاغل انجام.افراد برگزاری یک دکترا در مدیریت عمومی ممکن است موقعیت های تحصیلی آموزش مدیریت منابع انسانی، سیاست های عمومی، مدیریت و یا مدیریت در سطح دانشگاه پیدا مواضع تحقیق در دانشگاه نیز به طور بالقوه هستند یک گزینه. برخی از فارغ التحصیلان ممکن است کار در دولت، غیر انتفاعی و یا شرکت به عنوان کارگردان برنامه ریزی عمومی، مدیران ارتباطات، تحلیلگران دولت های عمومی و یا تحلیلگران سیاست عمومی است.

اگر شما در مدیریت عمومی را برای یک برنامه دکترا در احتمالات آموزش آنلاین هستید، برخی از دانشگاه ها ممکن است گزینه های در دسترس است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت عمومی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط