Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مدیریت عملیات 2023

3 دکترا برنامه ها که در مدیریت عملیات 2023

بررسی اجمالی

اکثر رشته های تحصیلی در یک دکترا قرار دارند. این سطح پیشرفت تحصیلی بالاترین احتمال است و دارای بیشترین تعداد مسیرهای حرفه ای برای فارغ التحصیلان است. لازم است برای تکمیل برنامه های خاص درجه قبل از ثبت نام در یک برنامه دکترا.

دکترای مدیریت عملیاتی چیست؟ مدیریت عملیات یک رشته تحصیلی است که بر تمام جنبه هایی که لازم است تا کسب و کار را ادامه دهد تمرکز دارد. این شامل فروش و بازاریابی، مدیریت کارکنان، املاک و مستغلات و غیره است. دانش آموزان این نوع برنامه معمولا کلاس هایی را می پذیرند که آنها را برای شروع کسب و کار خود به عنوان کارآفرینان آماده می کند و یا به عنوان مدیر اصلی در کسب و کار موجود فعالیت می کنند.

مهارت های زیادی وجود دارد که مردم هنگام مطالعه مدیریت عملیات پیشرفت می کنند. دانش آموزان تمایل به توسعه مهارت های رهبری، درک کسب و کار و توانایی های ارزیابی حرفه ای دارند. این مهارت ها می تواند بسیار سودمند باشد و اغلب به فارغ التحصیلان کمک می کند که حقوق بیشتری را به دست آورند.

هزینه ثبت نام در یک برنامه دکترا در مدیریت عملیاتی کاملا متفاوت است. به همین دلیل است که پیشبرد تحقیقات بسیار مهم است. بسیاری از عوامل موثر بر هزینه ها و تحصیلات، از جمله مدرسه و برنامه شما را انتخاب کنید و همچنین کشور شما در تحصیل هستند.

گزینه شغلی اولیه در دسترس کسانی که فارغ التحصیل با دکترا در مدیریت عملیات مدیر عامل است. فردی که در این موقعیت قرار دارد، تقریبا تمام جنبه های عملیات کسب و کار را از فروش به کارکنان اداره می کند. سایر انواع موقعیت های مدیریتی نیز ممکن است در دسترس باشند، از جمله مدیر منابع انسانی یا مدیر بازاریابی. در نهایت، فارغ التحصیلان ممکن است مشاوران یا برنامه ریزان متخصصان، کارآفرینانی که کسب و کار خود را شروع می کنند یا بعد از یک دوره مدیران اجرایی.

اگر شما آماده تحصیل در مدیریت عملیاتی در سطح PhD هستید، برنامه ای را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مدیریت
  • تدارکات
  • مدیریت عملیات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه