Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مدیریت ساحلی و دریایی 2023

5 دکترا برنامه ها که در مدیریت ساحلی و دریایی 2023

بررسی اجمالی

بدست آوردن یک دکترا هدف از بسیاری از دانش آموزانی است که تمایل دارند خود را به عنوان متخصص در صنعت تشخیص دهند. فارغ التحصیلان معمولا بعد از فارغ التحصیلی می توانند شغلی را دریافت کنند.

یک دکترا در مدیریت ساحلی و دریایی چیست؟ این برنامه تخصصی در سطح دکترا تمرکز زیادی بر زمینه مطالعات دریایی و آبزیان و نحوه اعمال آنها در یک محیط عملی دارد. در این برنامه، انتظار می رود که نامزدان دکترا به کارهای آموزشی مانند تعامل هوا و دریا، مکانیک پیشرفته سیال، دینامیک موج اقیانوس و روش های تحقیق کیفی و کمی تحقیق کنند. علاوه بر این دوره های آموزشی، دانش آموزان نیز ممکن است مورد نیاز باشند که امتحان جامع و انجام تحقیقات گسترده ای را انجام دهند که به عنوان یک بخش از دفاع از پایاننامه به کمیته ارائه خواهند شد.

پس از فارغ التحصیلی، افرادی که دارای دکترا در مدیریت ساحلی و دریایی میباشند باید در زمینه نحوه استفاده از منابع دریایی به طور منظم، همراه با داشتن مهارتهای تحقیق و تفکر تحلیلی، بسیار ماهر باشند. این مهارت ها نه تنها برای اشتغال مفید بلکه برای خدمت به جامعه نیز مفید است.

برخی عوامل که باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از این که آیا دانش آموزان مایل به تحصیل در تمام وقت هستند و در آن محل تحصیل آنها قرار دارد. دانش آموزان تشویق می شوند که برای کسب اطلاعات بیشتر به مدارس دسترسی پیدا کنند.

انواع انتخاب های حرفه ای در انتظار کسانی هستند که موفق به انجام PhD در مدیریت ساحلی و دریایی می شوند. بسیاری از فارغ التحصیلان ممکن است بخواهند با انجام کار در زمینه تحقیق به عنوان یک دانشمند، برای بهبود شرایط جو زمین اقیانوس کار کنند. دیگران ممکن است بتوانند کار را به عنوان یک مهندس ارشد دریایی که بر پایداری محیطی مربوط به چرخه هیدرولوژیکی متمرکز است، پیدا کنند. کارکنان در کالج ها و دانشگاه های سراسر جهان برای کسانی که مایل به تحصیل یا استاد در یک موضوع خاص هستند، وجود دارد.

با برنامه های آنلاین PhD در مدارس سراسر جهان، دانش آموزان باید بتوانند چیزی را که برای آنها مناسب است پیدا کنند. محیط یادگیری آنلاین عالی برای کسانی است که ممکن است در یک کلاس سنتی رشد نکنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات محیط زیست
 • مدیریت ساحلی و دریایی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات محیط زیست (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه