Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 10 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مدیریت محیط زیست 2023

10 دکترا برنامه ها که در مدیریت محیط زیست 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا (دکتر فلسفه) درجه تحصیلات تکمیلی است که دانش آموزان در پی آن هستند که وقتی میخواهند بر روی تحقیق تمرکز کنند. این برنامه به طور معمول در زمینه های مختلف تحصیلی موجود می باشد و معمولا این برنامه به پایان نامه پایان نامه یا پایان نامه نیاز دارد.

دکترا در مدیریت محیط زیست چیست؟ در این برنامه، دانش آموزان نحوه ارزیابی و استفاده از محیط زیست را در رابطه با نیازهای اکوسیستم و جامعه یاد می گیرند. موضوعات مورد مطالعه ممکن است شامل کیفیت هوا، شیمی محیط زیست، مدیریت آب، برنامه ریزی بودجه، آمار، حسابداری و مدیریت زباله های خطرناک باشد. دانش آموزان می توانند تحقیق خود را در زمینه های بوم شناسی شهری، سم شناسی محیط زیست، محیط زیست رودخانه و جریان، فیزیک جو، هیدرولوژی حوضه، یا زیست شناسی زیست شناسی ها، تمرکز کنند.

دانش آموزان با پیگیری یک دکترا در مدیریت زیست محیطی تعدادی از مزایا را به دست می آورند. آنها مهارت های تحلیلی پیشرفته و همچنین توانایی های حل مسئله را توسعه می دهند. آنها همچنین مدیریت ارتباطات و مهارت های بین فردی را برای مدیریت یک تیم به دست می آورند.

هزینه تحصیلات اغلب برای دانشجویان بازدارنده است. با این وجود، به دلیل اینکه این درجه را می توان در مدارس مختلف به دست آورد، به همه گزینه ها، از جمله برنامه های آنلاین کمک می کند. بعضی از مدارس نیز کمک های مالی مانند کمک هزینه تحصیلی، وام های دانشجویی و کمک های مالی ارائه می دهند.

فارغ التحصیلان دارای مدرک دکتری در زمینه مدیریت محیط زیست می توانند حرفه ای را در زمینه های مختلف انتخاب کنند، بسته به تمرکز مطالعه آنها. کارفرمایان معمولا شامل سازمان های فدرال، ایالتی و محلی و همچنین افرادی از بخش خصوصی می شوند. عناوین حرفه ای رایج ممکن است متخصص آزمایشگاه، تحلیلگر زمین، متخصص پایداری، تحلیلگر محيط زيست، مشاور زمستان ساز، متخصص معماری پایدار، و هماهنگ كننده مدیریت زیست محیطی باشد. مشاغل مربوط به تحقیق نیز با فارغ التحصیلان محبوب هستند.

از پایگاه داده آنلاین ما برای بررسی دانشگاه های محلی، مدارس بین المللی و گزینه های آنلاین برای کسب دکترای خود استفاده کنید. اکنون شروع کنید و برنامه زیر را دنبال کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات محیط زیست
 • مدیریت محیط زیست
رشته های تحصیلی
 • مطالعات محیط زیست (10)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه