Keystone logo

1 دکترا برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت دریایی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت دریایی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت دریایی

  دکترای یا دکتر در فلسفه، بالاترین مدرک دانشگاهی برای مطالعات گسترده تعلق می گیرد در یک رشته دانشگاهی خاص است. مورد نیاز برای مدرک دکترا توسط دانشگاه و کشور دیگر متفاوت است، و مورد نیاز می توانید تغییر دهید به عنوان رشته های دانشگاهی در طول زمان توسعه. طول برنامه دکترا نیز بسته به منطقه تمرکز متفاوت است؛ که گفت، برخی از برنامه های بین چهار و شش سال طول بکشد.

  دکترا در مدیریت دریایی چیست؟ این درجه به طور معمول در سیاست، قانون و حکومت از مناطق ساحلی و دریایی، تمرکز دارد. این ممکن است شامل موضوعات پورت دریایی و حمل و نقل، سیاست اقیانوسی چند ملیتی، مناطق ماهیگیری، مدیریت ساحلی، مراقبت از اکوسیستم ها و رابطه های زیست محیطی بین محیط های دریایی و انسان است. دانش آموزان ممکن است دوره های برخورد با روش های پژوهش، حقوق بین الملل، اقتصاد و علوم سیاسی است.آنها همچنین ممکن است با دانشمندان در زمینه های اقیانوس شناسی، انسان شناسی، زیست شناسی دریایی، جغرافیا و یا مدیریت منابع طبیعی همکاری کنند. برنامه های دکترا ممکن است مدرک کارشناسی ارشد (پیش نیاز به برنامه دکترا)، تحقیق، درسی، و در نهایت ارائه یک پایان نامه منحصر به فرد و یا پایان نامه نیاز داشته باشد. پایان نامه پس از آن به تصویب و تایید موضوع توسط پانل متخصصان منصوب شده دانشگاه است.

  درجه دکترا می تواند یک مزیت بزرگ در هر دو عرصه علمی و حرفه ای فراهم می کند. دوره دکترا با تمرکز در مدیریت دریایی می تواند گسترده، مهارت های مهم در زمینه هایی مانند روش تحقیق، آمار و یا مدل های تحلیلی مبتنی بر کامپیوتر را توسعه دهد.

  برنامه های دکترا می توانید تا حد زیادی در هزینه متفاوت است. این است ایده آل برای پرس و جو با تعدادی از مدارس مختلف در مورد هزینه های بالقوه است.

  اخذ مدرک دکترا می توانید درب به اشتغال در علم، آموزش و پژوهش در سطح دانشگاه را باز کنید.نامزدهای تایید از برنامه های دکترا در مدیریت دریایی معادل ممکن است انجام پژوهش در دانشگاه ها و یا سازمان های دریایی. آنها همچنین ممکن است کار در حکومت پیدا کنید، شاید تاثیر گذاری بر سیاست های دریایی و قوانین. فرصت های دیگر ممکن است در دسترس در زمینه مشاوره، مانند با برنامه ریزی اجتماعی یا سازمانهای برنامه ریزی زیست محیطی باشد.

  به طور سنتی، دکترا باید در مطالعات خود در محوطه دانشگاه کار. با این حال، برخی از دانشگاه ها به طور فزاینده ای با ارائه گزینه های آنلاین برای دکترا. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.