Keystone logo

1 دکترا برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت توسعه که در ماستریخت, هلند برای 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت توسعه
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت توسعه

  شهرستان زیبا بین دو رودخانه، ماستریخت است برای موسسات آموزشی خود را مانند دانشگاه ماستریخت شناخته شده است. جدای از آن دانشگاه ماستریخت است برای برنامه های نوآورانه و متفاوت درجه آن شناخته شده است.

  مدیریت توسعه چیست؟
  مدیریت توسعه فرآیند برنامه ریزی، هدایت و کنترل توسعه محصولات، خدمات یا سیستم های یک سازمان است. این شامل هماهنگی و ادغام کلیه فعالیت های مربوط به توسعه محصولات، خدمات یا سیستم های جدید یا بهبود یافته است. هدف مدیریت توسعه این است که اطمینان حاصل شود که محصولات، خدمات یا سیستم های یک سازمان به موقع و مقرون به صرفه توسعه یافته اند که نیازهای مشتریان یا مشتریان سازمان را برآورده کند.

  با مدرک مدیریت توسعه چه کاری می توانم انجام دهم؟
  گزینه های شغلی زیادی برای کسانی که مدرک مدیریت توسعه دارند وجود دارد. نقش های مدیریت توسعه شامل مدیر پروژه، مدیر محصول، مدیر برنامه، تحلیلگر تجاری و نویسنده فنی است. با داشتن مدرک در مدیریت توسعه، مهارت ها و دانش لازم برای برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر توسعه محصولات، خدمات یا سیستم های جدید را خواهید داشت.

  چرا مدیریت توسعه را مطالعه کنیم؟
  با مطالعه مدیریت توسعه، دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه فرآیند توسعه را از ابتدا تا انتها با موفقیت مدیریت کنند. این شامل یادگیری چگونگی شناسایی نیازهای مشتریان یا مشتریان یک سازمان، ایجاد یک برنامه توسعه است که این نیازها را برآورده می کند، و پیاده سازی و نظارت بر پیشرفت برنامه را شامل می شود. مطالعه مدیریت توسعه همچنین می تواند به دانش آموزان کمک کند تا مراحل مختلف توسعه محصول، از ایده پردازی و طراحی گرفته تا تولید و عرضه به بازار را درک کنند. این دانش برای کسانی که می خواهند در سمت های مدیریت پروژه، مدیریت محصول یا مدیریت برنامه کار کنند ضروری است.

  انواع مدارک مدیریت توسعه
  انواع مدارک مدیریت توسعه در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد موجود است. این برنامه ها می توانند دانش آموزان را با مهارت ها و دانش لازم برای پیگیری حرفه ای در مدیریت توسعه ارائه دهند. مدارک کارشناسی در مدیریت توسعه معمولاً موضوعاتی مانند مدیریت پروژه، مدیریت بازرگانی و امور مالی را پوشش می دهد. مدارک تحصیلات تکمیلی در مدیریت توسعه اغلب به دانشجویان این امکان را می دهد که در زمینه خاصی مانند توسعه محصول یا مدیریت بازرگانی تخصص داشته باشند.

  مردم، زبان و فرهنگ هلند به عنوان "هلندی " نامیده می شود. یک کشور مدرن اروپایی امروز، هلند شخصیت بسیار بین المللی خود را حفظ و برای ذهنیت لیبرال شناخته شده است. هلند است بسیاری از دانشگاه ها. این کشور به تازگی عناوین خود را به سیستم کارشناسی / کارشناسی ارشد تبدیل شده است.دو نوع از دانشگاه وجود دارد: علمی (تمرکز بیشتر بر روی دانش نظری، با نام مستعار "Universiteit برای ") و یا علوم کاربردی (تمرکز بیشتر بر روی دانش و آگاهی عملی، با نام مستعار "Hogeschool ")

  از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.