Keystone logo

1 دکترا برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت تدارکات 2024

فیلترها

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت تدارکات
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دکترا برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت تدارکات

  پس از اخذ مدارک سطح پایین تر، ممکن است برای ادامه تحصیل خود را به بالاترین سطح با درآمد یک دکترا. این در نظر گرفته پیشرفته ترین شکل از مطالعه در بیشتر زمینه و معمولا شامل سه سال تحقیق شدید و نوشتن یک پایان نامه.

  دکترا در مدیریت لجستیک چیست؟ حمل و نقل در منطقه از کسب و کار که در نگه داشتن در حال حرکت زنجیره تامین تمرکز دارد. کسانی که در حال پیگیری دکترا در مدیریت لجستیک خواهد شد برای یک موقعیت رهبری در این زمینه تهیه و باید به طور کامل با تجزیه و تحلیل روند، مدیریت موجودی، هیئت کار، پروژه طراحی، و روش های توزیع آشنا باشد. حمل و نقل یک بخش حیاتی از موفقیت هر شرکت ارائه می شود که محصولات نهایی، به خصوص اگر آن را به حمل و نقل دست اول است.

  سود دکترا ارائه می دهد دانش آموزان مزایای گسترده به زندگی حرفه ای خود، اجازه می دهد آنها را برای ورود بسیاری از مواضع که غیر قابل دسترس به فارغ التحصیلان پایین درجه می باشد.حقوق و دستمزد است که ممکن است به کسب است به طور قابل توجهی بالاتر هنگامی که شما دکترا نگه دارید.

  هزینه ها و شهریه که شما باید انتظار برای به دست آوردن مدرک دکترا در بسیاری از متغیرهای بستگی دارد. طول و کشور مورد مطالعه، مدرسه و برنامه از انتخاب، و رشته تحصیلی تمام هزینه را تحت تاثیر قرار. عاقلانه به تحقیق این جنبه قبل از ثبت نام است.

  در حالی که بسیاری از مشاغل در زمینه تدارکات وجود دارد، کسانی که دنبال مدرک دکترا در این منطقه به احتمال زیاد سمت مدیر تدارکات، که مسئول نظارت بر هر عنصر از توزیع است پر کنید. موقعیت های دیگر از رهبری شامل سرپرستان موجودی، متخصصان حمل و نقل، و مدیران توزیع. تحلیلگران لجستیک نقش فنی بیشتر با تجزیه و تحلیل روش و شناسایی مناطق و بهبود بالقوه پر به جای رهبری است.

  اگر شما آماده برای شروع کار به سمت میدان انجام مدیریت تدارکات، پیدا کردن برنامه ای است که شما مناسب است.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.