Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مدیریت بازاریابی 2023

3 دکترا برنامه ها که در مدیریت بازاریابی 2023

بررسی اجمالی

یک دکتر فلسفی - یا دکترا - بالاترین سطح گواهینامه آموزش است که می تواند دریافت کند. الزامات متفاوت از برنامه به برنامه، اما می تواند به مدت هشت سال برای دریافت دکترا، و معمولا پس از تحقیق، ارائه و دفاع از پایان نامه در یک زمینه خاص اعطا می شود.

PhD در مدیریت بازاریابی چیست؟ این درجه بر پل زدن شکاف میان تحقیقات علمی و تمرین حرفه ای در زمینه بازاریابی متمرکز است. این دوره ها در سراسر مجموعه ای گسترده از موضوعات و مفاهیم منتشر می شود. اصول کسب و کار، اقتصاد، روانشناسی رفتاری و جامعه شناسی همه مناطق تمرکز است. معمولا، برنامه در دو سالگی تقسیم می شود، با چند سال اول در کلاس ها صرف می شود و نیمه دوم تحقیقات انجام می شود.

یک دکترا در مدیریت بازاریابی اغلب به مهارت های گسترده ای، از تحقیق و استفاده از مدل های آماری برای درک رفتارهای اقتصادی مصرف کنندگان منجر می شود. این مهارت ها دارنده مدرک برای پیشبرد سریع در دنیای شرکت ها و دانشگاه ها است.

هزینه این برنامه دکترا در میان موسسات متفاوت خواهد بود، اما باید انتظار داشته باشید که حداقل پنج سال کار در جهت تکمیل آن انجام شود. با این حال، طول می تواند بسته به عوامل مختلف، از جمله وضعیت مالی دانشجو، متفاوت باشد.

با توجه به مهارت های گوناگون درگیر، معمولا فرصت های زیادی در رابطه با حرفه ای وجود دارد. اغلب افرادی که دارای مدرک پیشرفته هستند می توانند موقعیت شرکت های عالی مانند افسر بازاریابی یا مدیر بازاریابی داشته باشند. علاوه بر این، این درجه می تواند فرصت هایی را برای تبدیل شدن به روابط عمومی یا مدیر برند ایجاد کند. از آنجا که میزان تحقیقات علمی مورد نیاز برای تکمیل دکترا، تبدیل شدن به استاد در موسسه آموزش عالی نیز یک نتیجه معمول است.

یک دکترا در مدیریت بازاریابی در دانشگاه های محلی، جهانی و همچنین آنلاین در دسترس است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات بازاریابی
  • بازاریابی
  • مدیریت بازاریابی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات بازاریابی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه