Keystone logo

57 دکترا برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات مدیریت
  • مدیریت
رشته های تحصیلی
  • مطالعات مدیریت (57)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات مدیریت مدیریت

دکترا معمولا بالاترین سطح پیشرفت تحصیلی در بیشتر زمینه های تحصیل را می پذیرد. قبل از اینکه بتوانید در یک برنامه دکترا ثبت نام کنید، باید سطح پایین تر را تکمیل کنید. با این حال، پس از فارغ التحصیلی، معمولا حقوق و دستمزد بالاتر با یک دکترا به دست می آید.

دکترای مدیریت چیست؟ زمینه مدیریت همه چیز مربوط به نظارت بر سایر کارکنان است تا اطمینان حاصل شود که آنها به طور موثر کار می کنند. دانش آموزان به منظور مدیریت نیروی کار به طور موثر، مذاکره، حل اختلافات و ارتباطات را یاد می گیرند. اکثر برنامه های مدیریتی نیز به دانش آموزان کمک می کنند تا عملیات اصلی کسب و کار عملیاتی را که شامل بیش از اینکه چگونه به مدیریت دیگران کمک کند، درک می کنند.

یکی از مهمترین مزایایی که دانشجویان از آن لذت می برند، مهارت هایی است که آنها در حال توسعه هستند. دانش آموزان مدیریت، رهبری، تصمیم گیری، دانش کسب و کار، استراتژی های هیئت مدیره، ارتباطات حرفه ای و ارزیابی را یاد می گیرند. فارغ التحصیلان می توانند به سادگی موقعیت هایی را پیدا کنند که با تسلط بر این مهارت ها به آنها تجاوز کند.

هزینه تحصیل و هزینه برای کسب مدرک دکتری در مدیریت بستگی به عوامل بسیاری دارد. به همین دلیل است که قبل از ثبت نام باید زمینه مورد نظر خود را کاملا تحقیق کنید. عوامل موثر بر هزینه شامل مدرسه، برنامه، کشور و طول دوره تحصیل است.

چندین گزینه شغلی مختلف برای فردی که دکترای مدرک را در مدرک تحصیل کرده است وجود دارد. فارغ التحصیلان این برنامه ممکن است موقعیت های مدیریتی را در بخش های مختلف در تمامی سطوح مختلف پیدا کنند. این می تواند شامل مدیر فروش، مدیر بازاریابی و مدیر تجاری باشد. افراد دارای مدرک مدیریتی و تخصص نیز ممکن است موقعیت خود را به عنوان یک مشاور یا برنامه ریزی متخصصان بدست آورند. در نهایت، بسیاری از فارغ التحصیلان برنامه های مدیریت هدف، تبدیل شدن به مدیر عامل شرکت می باشد. برای کار با این موقعیت، آنها به خوبی با آموزش در مدیریت شروع می شوند.

برای شروع، بهترین برنامه مدیریت برای وضعیت منحصر به فرد خود را پیدا کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.