Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در مخابرات 2023

4 دکترا برنامه ها که در مخابرات 2023

بررسی اجمالی

مدرک دکترای فلسفه بالاترین مدرک دانشگاهی اعطا شده توسط دانشگاه است. همچنین به عنوان یک دکترای و دکترا شناخته شده، آن را اجازه دارنده مدرک برای تدریس در سطح دانشگاه در رشته خود.

دکترا در ارتباطات چیست؟ دکترا در ارتباطات دانش آموزان در به طور فعال نظارت روند جهانی و اجتماعی آماده می شود. آنها یاد می گیرند دانش علمی مدرن به نظر چالش های آینده و ارتقاء مستمر مورد نیاز برای حفظ و بهبود سیستم های ارتباط از راه دور. دانش آموزان مهارت های پژوهش های علمی یادگیری و کسب دانش مورد نیاز برای توسعه فن آوری های جدید است. برخی از مناطق ممکن است تحقیقات هسته ای و شبکه های بی سیم، طراحی شبکه و پروتکل، ارتباطات و پردازش سیگنال، سیستم های جاسازی شده و پیکر بندی مجدد، شبکه های داده تحمل پذیر خطا، تجهیزات نوری و فوتونیک، مواد و سیستم باشد.دیگر تحقیقات سطح دکترا ممکن است در معماری سیستم، ارتباطات دیجیتال، شبکه های نوری و ارتباطات بی سیم وجود داشته باشد. مطالعات میان رشته ای شامل تعامل با برنامه هایی مانند علوم کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، و مدیریت کسب و کار.

فارغ التحصیلان با مدرک دکترا در ارتباطات در چگونگی به دست آوردن تحقیقات پیشرفته، دانش عملی و نظری، و توسعه مهارت های پژوهش، مهارت های مدیریت، و دانش مهندسی آموزش داده است. آنها برای آموزش آماده، و علمی و تحقیقات کاربردی

هزینه یک دکترای متفاوت است، بسته به کشور مورد مطالعه، سیاست دانشگاه، و طول برنامه. درخواست اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های برنامه از طریق تماس با دفتر پذیرش از دانشگاه یا موسسه که در آن شما علاقه مند هستند.

به طور کلی، چشم انداز شغلی فوق العاده ای است و رشد در این زمینه انتظار می رود.چشم انداز شغلی در ارتباطات راه دور قوی در هر دو آموزش عالی و در مشاغل صنعتی یا دولتی هستند. مشاغل دانشگاهی در سراسر آموزش و پژوهش می پردازند در سطح دانشگاه. گزینه های دیگر شامل آموزش علوم رایانه، و تبدیل شدن به یک دانشمند تحقیقات کامپیوتری و اطلاعات برای صنایع خصوصی یا دولت.

مطالعات آنلاین شما شانس آموزشی استثنایی، بدون توجه به جایی که شما در جهان واقع شده است ارائه دهد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات فن آوری
 • مخابرات
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه