Keystone logo

20 دکترا برنامه ها که در محاسبات 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات فن آوری
  • محاسبات
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (20)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در محاسبات

یک دکترا درجه پیشرفته ای است که کمک می کند فارغ التحصیلان را برای حرفه ای در بخش خصوصی و در دانشگاه ها آماده کند. این درجه به عنوان نشانه ای از دستاوردهای بالا شناخته شده است و می تواند منجر به پیشرفت در زمینه انتخابی شود. یک دکترا به عنوان درجه بالایی در زمینه مطالعه شناخته می شود.

دکترای محاسبات چیست؟ این درجه یک سطح بالایی از آموزش را در مجموعه ای از موضوعات مرتبط با محاسبات حرفه ای فراهم می کند. این موضوعات شامل مواردی از یادگیری به عنوان سخت افزار، نرم افزار، ساختار و پردازش انواع رسانه ها، طراحی سیستم، توسعه سیستم و مدیریت اطلاعات است. برنامه های تحصیلی به طور کلی عبارتند از ترکیبی از تحقیقات، سخنرانی های کلاس درس، مطالعه مستقل و یک مورد دیپلم.

دانش آموزانی که به سمت یک دکترا در رایانه کار می کنند، اغلب سطح بالایی از مهارت در زمینه های مرتبط با کامپیوتر را توسعه می دهند. آنها همچنین به مهارت های تحقیق عالی و توانایی درگیر شدن در تفکر انتقادی دست می یابند. این مهارت ها در بازار کار ارزشمند هستند و همچنین در قالب برنامه ریزی و سازمان برتر، به زندگی شخصی منتقل می شود.

هزینه یک برنامه دکترا متفاوت است به اساس موسسه، کشور تحصیل، طول برنامه و چندین عامل دیگر. برای محققان آینده نگر مهم است که در مورد گزینه های ارائه شده و دسترسی به مدارس فردی برای اطلاعات کاملتر توجه شود.

فارغ التحصیلان با دکترا در محاسبات احتمالا برای حرفه های مختلف در محل های مختلف تقاضا می شود. آنها ممکن است بتوانند به عنوان دانشگاهیان، محققان، محققان و مشاوران برای شرکت های خصوصی، آزمایشگاه ها، دولت ها و دانشگاه ها کار کنند. عناوین خاصی که ممکن است به فارغ التحصیلان تجدید نظر کنند عبارتند از تحلیلگر برنامه، مشاور فناوری اطلاعات، تحلیلگر داده، پژوهشگر، کتابدار، برنامه نویس چند رسانه ای، توسعه دهنده بازی و توسعه دهندگان برنامه ها.

برنامه ای برای دکترای محاسبات در بسیاری از کشورهای جهان ارائه شده است. این برنامه ها اغلب شامل مجموعه ای از فرصت های یادگیری آنلاین و همچنین محیط کلاس های سنتی می باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.