Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در فیزیک هسته ای 2023

3 دکترا برنامه ها که در فیزیک هسته ای 2023

بررسی اجمالی

برنامه های PhD بر روی ایجاد آموزش دانش آموزان به سطح کارشناسان صنعت شناخته شده از طریق آموزش در سطح دکترا تمرکز می کنند. این برنامه ها بوسیله رقابت شدید دانشگاهی شکل می گیرند و نیازمند بالاترین استانداردهای عملکرد و دانش برتر هستند.

دقیقا چه چیزی است که دکترای فیزیک هسته ای است؟ برنامه های فیزیکی هسته ای، با مطالعه ساختارهای اتمی و فیزیک آنها برای فهم بیشتر مبانی جهان، به ساختارهای اصلی ساختمان زندگی می پردازند. دانش آموزان در فیزیک هسته ای می توانند انتظار داشته باشند که چگونه فیزیک در سطح اتمی بر قوانین فیزیک و انرژی در جهان بزرگ تاثیر می گذارد و همچنین می آموزد که چگونه فیزیک روی حالت های مختلف ماده و ترکیب اتمی و مولکولی آن تاثیر می گذارد. بسیاری از برنامه ها این دانش را نیز به مطالعه تحولات این حوزه در سطح صنعتی متصل می کنند.

تکمیل این برنامه می تواند تعدادی از مهارت های مفید که می تواند حرفه حرفه ای را ارتقا دهد. به عنوان مثال، دانش آموزان ممکن است دانش خود را برای درک اصول ایمنی عمومی در انرژی هسته ای اعمال کنند یا می توانند بینش خود را در مورد اینکه چگونه فیزیک هسته ای بر تولید انرژی تاثیر می گذارد، به دست آورد. دانش آموزان همچنین می توانند از درک مطلب پیشرفته و تکنیک های مطالعه استفاده کنند.

هزینه های تحصیلی می تواند با تعدادی از عوامل مواجه شود که یکی از آن موسسه انتخاب شده است. دانشگاه های مختلف مقادیر مختلف قیمت ها را به برنامه های خود اعمال می کنند و ممکن است برای تعیین یک هزینه برنامه خاص مورد نیاز باشد.

بسیاری از افرادی که مطالعات سطح PhD را در فیزیک هسته ای انجام می دهند، مشغول فعالیت در صنعت انرژی هسته ای هستند. آنها ممکن است فیزیکدانان پلاسسی جدیدترین شکل تولید انرژی اتمی را مطالعه کنند یا ممکن است به عنوان کارکنان ایمنی متمرکز شوند که گزینه های قدرت هسته ای موجود را به خطر انداخته است. آنها همچنین ممکن است به عنوان سیاستمداران و لابیگران به دنبال قوانین بهبود یافته در زمینه مدیریت، تنظیم و مدیریت انرژی هسته ای باشند. دانش آموزان ممکن است به عنوان مشاوران انرژی به دنبال نقش تجاری بیشتری باشند و یا در سیستم دانشگاهی باقی بمانند تا اهداف تحقیق و توسعه بیشتری را دنبال کنند.

بسیاری از دانشگاه ها گزینه های متعددی برای برنامه های فیزیک هسته ای در سطح دکترا ارائه می دهند، چه محلی، آنلاین و چه بین المللی. برای پیدا کردن اطلاعات اضافی، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم طبیعی
  • فیزیک
  • فیزیک هسته ای
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط