Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در فیزیک نظری 2023

6 دکترا برنامه ها که در فیزیک نظری 2023

بررسی اجمالی

یک دکترا درجه ای است که تسلط دانشجویی در زمینه تحصیل را به رسمیت می شناسد. کسانی که درجه دکترا را دریافت می کنند ممکن است واجد شرایط برای تبدیل شدن به استادان دانشگاه یا دانشمندان باشند. تحقیق مستقل مورد نیاز است و انتظار می رود دانش آموزان یک پایان نامه را که از 80،000 تا 100،000 کلمه می باشد، تکمیل کنند.

PhD در فیزیک نظری چیست؟ با پیش بینی پدیده های طبیعی و اصلاح نظریه های علمی، کسانی که این درجه را کسب می کنند، روند استفاده از مدل های ریاضی و انتزاعی از اشیاء فیزیکی را برای درک فیزیک یاد می گیرند. دوره ها ممکن است موضوعاتی نظیر نسبیت، کیهانشناسی و نظریه رشته را پوشش دهند. محققان احتمالا به مرزهای علمی خواهند رسید و ممکن است نظریه های خود را توسعه دهند.

مزایای زیادی در دریافت دکترا در فیزیک نظری وجود دارد. شرکت کنندگان برنامه یاد می گیرند چگونه از ریاضیات برای آزمایش آزمایشات استفاده کنند، و آنها یاد می گیرند چگونه پدیده های طبیعی را شناسایی کنند. دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که چگونه در هر موقعیتی مشکل ساز باشند.

هزینه تحصیلات دکترا می تواند متفاوت باشد. از آنجایی که برای تکمیل الزامات مورد نیاز دکترای فلسفه 3-4 سال طول می کشد، قیمت می تواند افزایش یابد. محل کالج یا دانشگاه می تواند هزینه های نوسان را نیز ایجاد کند.

فیزیک نظری در قرن ها بخشی از جامعه بوده است. برخی از حرفه های مدرن ممکن است شامل دانش تئوری طراحی، مهندسی اپتومکانیک یا فیزیکدان باشد. بسیاری از فارغ التحصیلان تصمیم به پیوستن به پروژه های تحقیقاتی پس از مدرسه می کنند که به آنها تجربه آزمایشگاهی می دهد و می تواند به آنها کمک کند فرصت های شغلی بهتر را پیدا کنند. دانشمندان داده های کارکنان، دانشمندان پروژه و ناظرین پژوهشی، فرصت های شغلی هستند. دانشمندان علوم نظری دانش خود را به برنامه های کاربردی صنعتی اعطا می کنند و جایگاه قابل قبولی برای کسانی است که دارای مدرک دکتری هستند.

از آنجا که بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها در سراسر جهان، دانشمندان بی شماری قادر به دسترسی به برنامه های دکترای هر کجا هستند. بسیاری از کالج ها برنامه های آنلاین را برای کسانی که علاقه مند به درجه دکترا فلسفه هستند، ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم طبیعی
  • فیزیک
  • فیزیک نظری
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه