Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 6 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در فیزیک ذرات 2023

6 دکترا برنامه ها که در فیزیک ذرات 2023

بررسی اجمالی

دکتری، نیز به عنوان یک دکتر شناخته شده است، یک درجه منحصر به فرد و در بالاترین سطح یک دانش آموز می توانید کسب درآمد است. این شامل سه یا بیشتر از سال ها تحقیق مستقل در یک موضوع اصلی است. نسبتا تعداد کمی از دانش آموزان سطح کار علمی پیشرفته آن نیاز به تلاش.

شما ممکن است تعجب، چه دکترا در فیزیک ذرات است؟ این برنامه مجهز به دانش آموزان با دانش و مهارت های مربوط به پاسخ دادن به سوالات اساسی در مورد ماهیت ماده، جرم و انرژی و ارتباط آنها با تاریخ ماده- پاد ماده نامتقارن از جهان است. موضوع پژوهش شامل مطالعه اثر متقابل ذرات بنیادی، اجرا و ارزیابی اجزای ذرات و توسعه نرم افزار برای اهداف آزمایش. فارغ التحصیلان با یک مربی کار به انتخاب موضوع دقیق برای پروژه دکترای خود را.

فارغ التحصیلان یک برنامه دکترا کشف مزایای بسیاری در زندگی حرفه ای و شخصی خود. این خدمات عبارتند از مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی بسیار توسعه یافته است.آنها همچنین در توسعه عمومی درگیر، از جمله کار با رسانه ها، شرکت در رویدادهای علم و داوطلبانه در مدارس محلی.

هزینه های برنامه، بطور قابل توجهی در میان دانشگاه های مختلف متفاوت است. دانش آموزان علاقه مند باید مدارس و جزئیات درخواست در مورد هزینه ها و انتظارات هزینه تماس بگیرید.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان این برنامه به طور عمده در دانشگاه تمرکز می کنند. این خدمات عبارتند از استادی، دانشمندان و محققان آزمایشگاه. با این حال، دکترای فیزیک ذرات نیز ممکن است یک مسیر به سوی یک زندگی حرفه ای در خارج از تحقیقات فیزیک باشد. انواع مناصب دولتی، مانند دیگر علوم کنگره، که مناسب برای فارغ التحصیلان وجود دارد. به همین ترتیب، علم مشاور سیاست و مدیر تخصیص دو دانشجوی مشاغل دیگر با دکترا در فیزیک ذرات ممکن است بخواهید برای کشف هستند.

از گزینه های مختلف بین المللی برای برنامه های دکترا وجود دارد.بسیاری از مدارس بسیاری از کلاس های خود را ارائه دهد در ماژول آموزش از راه دور به جای سبک زندگی پر مشغله از حرفه ای فعال است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم طبیعی
  • فیزیک
  • فیزیک ذرات
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (6)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط