Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در فناوری مالی که در هنگ کنگ 2023

2 دکترا برنامه ها که در فناوری مالی که در هنگ کنگ 2023

بررسی اجمالی

حوزه های بانکداری و مالی با فناوری جدید بلاک چین، هوش مصنوعی و محاسبات کوانتومی که تجربه آنلاین را برای مشتریان تقویت می کند، در حال تغییر و نوآوری هستند.

برنامه های کارشناسی ارشد فین تک به رهبران آینده در صنعت فرصتی برای یادگیری این فناوری های نوظهور از طریق یادگیری مبتنی بر پروژه ارائه می دهد. دانشجویانی که با مدرک کارشناسی ارشد در فین‌تک فارغ‌التحصیل می‌شوند، می‌توانند در زمینه توسعه سیستم‌های بانکداری سرمایه‌گذاری، مدیریت خزانه‌داری شرکتی، یا تحلیل‌های مالی شرکتی در بسیاری از شرکت‌های Fortune 500 به دنبال مشاغل باشند.

هنگ کنگ، در بر داشت در ساحل جنوب چین، این کشور یکی از دو منطقه اداری ویژه در جمهوری خلق چین است. آموزش عالی هنگ کنگ 'است در ساختار انگلستان و همچنین سیستم های بین المللی قرار گرفته است. این است که توسط کشور 'بازدید کنندگان دفتر آموزش و پرورش اداره می شود.

از جمله الزامات مورد نیاز برای برنامه PhD آن است که دانشجو قبلاً درجه کارشناسی ارشد rsquo;s& را اخذ نموده باشد. به علاوه، پایان نامه یا رساله که در بر گیرنده تحقیقات دانشگاهی بکر و دست اول است نیز می بایست ارائه گردد. در برخی از کشورها، ممکن است لازم باشد دانشجو دربرابر یک هیئت علمی از رساله خود دفاع نماید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • هنگ کنگ
 • مطالعات اقتصادی
 • فناوری مالی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط