Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در فناوری دریایی 2023/2024

4 دکترا برنامه ها که در فناوری دریایی 2023/2024

بررسی اجمالی

یک دکترا معمولا به عنوان دستاورد تعهد در آموزش شما محسوب می شود. از آنجایی که درجه دکتری در بالاترین سطح شناخت علمی است، آنها نیاز به تطابق مناسب زمان و تلاش دارند. البته، کسب مدرک دکترا ارزش هر فداکاری است و یک درخشان در مسیر شغلی شماست.

یک دکترا در فن آوری دریایی چیست؟ پیشرفت های علمی جدید و همچنین دانش رو به رشد این زمان هیجان انگیز را برای پیگیری دکترا در تکنولوژی دریایی (PHMART) می گذارد. در حالی که شما PHMART را به دست آورده اید، به موضوعاتی مانند برنامه ریزی فضایی دریایی، اقتصاد دریایی، بیوتکنولوژی دریایی و حفاظت و مدیریت زیست محیطی مطالعه خواهید کرد. شما همچنین می توانید انتظار داشته باشید فراتر از کارشناسی ارشد خود را در زمینه هایی نظیر مدل سازی علمی، که ارزش افزوده را به آموزش و پرورش شما اضافه می کند، در زمانی که شما در حرفه جدید خود قرار می گیرید فراتر بروید.

در فرایند کسب PHMART شما، احتمالا مهارت های مفید مانند نظارت، مدیریت پروژه و ناوبری را به دست خواهید آورد. این مهارت های پیشرفته می تواند در هر منطقه از زندگی شما کمک کند، زیرا آنها به طور مستقیم قابل تقسیم به تقریبا هر پروژه شخصی یا حرفه ای می باشند. دانش آموزان دیگر همچنین توانایی اعتماد به نفس و رهبری خود را از طریق این برنامه ها ایجاد می کنند.

پایان دادن به PHMART شما معمولا در سه سال یا بیشتر انجام می شود و هزینه ها می توانند تا حد زیادی توسط مدرسه و کشور متفاوت باشند. مطمئن باشید که تحقیق خود را در مورد هر یک از گزینه های آموزشی انجام دهید تا ببیند که آن نیازهای شما و بودجه شما را برآورده می کند.

دانشجویان PHMART معمولا متوجه می شوند که تحصیلات و کارهای سخت آنها پس از موفقیت کامل برنامه ها به دنبال فرصت های شغلی است. برخی از موقعیت هایی که ممکن است به فارغ التحصیلان PHMART ارائه شوند عبارتند از: مهندس دریایی، معمار دریایی، اقیانوس شناسی و محقق دریایی. بسیاری از دانشآموزان متوجه میشوند که به دلیل رقابت، مدرک کارشناسی ارشد برای موقعیت دلخواه خود به اندازه کافی رقابتی نیست. مدرک دکتری در زمینه فن آوری دریایی می تواند شما را با مهارت های بیشتر مرتبط با حرفه جدید خود تجهیز کند.

دانشگاه های متعددی در حال حاضر یک دکترا در تکنولوژی دریایی ارائه می دهند، بنابراین شما باید انتخاب های بیشتری از همیشه برای تکمیل تحصیلات خود داشته باشید. اگر چه بعضی از دانشگاه ها ممکن است اعتبار بخشی برای آموزش راه دور ارائه دهند، این درجه معمولا نیاز به یک بخش از اعتبارات را در محل کسب می کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • مطالعات فن آوری
 • فناوری دریایی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه