Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 8 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در فناوری آموزش 2023

8 دکترا برنامه ها که در فناوری آموزش 2023

بررسی اجمالی

دکترا بالاترین درجه در یک دانشگاه است. این برنامه ها چندین سال طول می کشد تا تکالیف و تحقیقات مستقل را انجام دهند که موجب تقویت گفتمان علمی در یک رشته می شود. فارغ التحصیلان اغلب به دانشکده یا کار به عنوان محققان یا متخصصان تبدیل می شوند.

یک دکترا در تکنولوژی آموزشی چیست؟ دانش آموزانی که در این دوره تحصیل می کنند، می توانند مطالعات خاصی را انجام دهند و ارزیابی های کمی و کیفی انجام دهند. کارشناسان فناوری آموزشی می توانند تأثیرات تکنولوژیکی را در آموزش ببینند تا مشخص شود کدام ابزار بیشتر برای یادگیری مفید است. فارغ التحصیلان باید با نوآوری های اخیر آشنا شوند و مایل باشند در کلاس درس آزمایش کنند.

دانشجویان دکتری در این زمینه بینش را از آموزش و پرورش و فناوری جلب می کنند. آنها همچنین درباره سخت افزار و نرم افزار جدید یاد می گیرند. این زمینه مطالعه به طور کلی سواد استفاده از دیجیتال و یا توانایی استفاده از فن آوری های جدید برای توسعه شخصی و حرفه ای را ترویج می کند.

هزینه مطالعات در این سطح می تواند قابل توجه باشد، با توجه به این که این برنامه ها معمولا نیاز به تحصیل، تحقیق و نوشتن سه تا شش ساله دارند. کمک های مالی یا کمک هزینه تحصیلی ممکن است هزینه هزینه را جبران کند. بعضی از برنامه ها بودجه را برای دانشجویان برجسته کنار گذاشته اند.

تحقیقات پیشرفته در فن آوری آموزش و پرورش در تقاضای بالا در دنیای حرفه ای است. دانشگاه ها نیاز به استادان و استادان با مهارت های فن آوری برای آموزش این موضوع دارند. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است به عنوان مشاوران فنی برای سیستم های مدرسه یا سایر نهادهای آموزشی یا فرهنگی مشغول به کار شوند. بسیاری از شرکت های فن آوری نیز به دنبال کاندیداهای دارای پیشینه در آموزش و پرورش هستند تا به عنوان مروجین عمل کنند، سیستم مدارس و دانشگاه ها را تشویق کنند تا ابزار وب یا نرم افزار جدید را به کار گیرند.

تعداد روزافزونی از مدارس PhD در آموزش و پرورش ارائه می دهد و این برنامه ها دارای دانشکده های مختلف و پروژه های پژوهشی است. مدرسه ای که انتخاب می کنید، بر روی تکنولوژی هایی که شما استفاده می کنید و دانشکده های موجود برای هدایت تحقیقات شما تاثیر می گذارند تاثیر می گذارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • آموزش
  • فناوری آموزش
رشته های تحصیلی
  • آموزش (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه