Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در فرانسه 2023

2 دکترا برنامه ها که در فرانسه 2023

بررسی اجمالی

دکترای یا دکترا برنامه های مبتنی بر تحقیقات برنامه های آموزشی در سطح کارشناسی ارشد پیشرفته می باشد. این بالاترین سطح درجه در دسترس است و به طور کلی نیاز دانش آموزان به اولین مدرک کارشناسی ارشد، نگه دارید.

دکترا در فرانسه چیست؟ برنامه در فرانسه در سطح دکترای به طور کلی انتظار دارد دانش آموزان برای یادگیری و مهارت های به زبانی که قابل مقایسه با زبان مادری در پایان از برنامه است. دانش آموزان در یک برنامه معمولا تمام جنبه های زبان، از جمله دستور زبان، تلفظ، تاریخ، گویش و فرهنگ مطالعه است. برنامه ها ممکن است اجازه می دهد دانش آموزان به تخصص در زمینه های ادبیات، تاریخ، زبان شناسی، انسان شناسی، جامعه شناسی و عملکرد. دانش آموزان نسبت به تولید یک پروژه تحقیقاتی است که ویترین آنچه که در یک برنامه مورد مطالعه قرار کار. اکثر برنامه های انتظار پروژه های نهایی دانش آموزان را به برخی از کمک های بزرگی به این زمینه است.

پس از اتمام برنامه، دانش آموزان باید مهارت های لازم برای کمک به دیگران به یادگیری زبان و به ارسال و برقراری ارتباط در فرانسه است. علاوه بر این، دانش آموزان باید پژوهش، مهارت های رهبری و مدیریت است که می تواند در حرفه آینده استفاده می شود به دست آورد.

هزینه یک برنامه دکترا متفاوت است. دانشجویان معمولا برنامه خود را از طریق مطالعات تحقیقاتی خود را، که می تواند هزینه های را تحت تاثیر قرار را تعریف کنیم. دانش آموزان باید برآورد قیمت گذاری از مدرسه خود را دریافت کنید.

پس از فارغ التحصیلی، یک فرد ممکن است انتخاب کنید برای ادامه کار در آموزش و پژوهش است. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است تصمیم به تبدیل شدن به معلمان در سطوح پایین تر و یا به کار در کشورهای فرانسوی زبان به عنوان یک معلم. دیگر گزینه های شغلی شامل آموزش زبان به زبان مادری غیر و کار در کشورهای فرانسوی زبان. فرصت های شغلی نیز ممکن است در دسترس با سازمان های دولتی و یا کار با غیر انتفاعی در پروژه های بین المللی باشد. دانش آموزان ممکن است در چاپ و نشر، ویرایش و یا نوشتن است.

اگر شما می خواهید به مطالعه زبان فرانسه در عمق، پس از آن شما باید در نظر درآمد دکترا در فرانسه است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دکترا
 • زبان های خارجی
 • فرانسه
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط