Keystone logo

28 دکترا برنامه ها که در علوم زیستی علوم کشاورزی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • علوم زیستی
  • علوم کشاورزی
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (28)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در علوم زیستی علوم کشاورزی

دکترای یا مدرک دکترای فلسفه، به طور گسترده ای به عنوان یکی از پیشرفته ترین موجود درجه در یک دانشگاه مدرن در نظر گرفته. این مدرک دکترا توسط هزاران نفر از دانش آموزان فارغ التحصیل هر سال دنبال و به طور کلی بین شش و هشت سال طول می کشد تا کامل شود. دکترای را می توان در بسیاری از رشته های مختلف، مانند زراعت و ارائه شده است.

اما دقیقا همان چیزی دکترا در کشاورزی است. این درجه شامل مطالعه گیاهان و حیوانات اهلی و چگونه آنها مطرح شده به تولید محصولات مصرفی. موضوع ممکن است به مطالعه فرآیندهای زیستی، زمین شناسی و خاک، تاریخ کشاورزی، و فن آوری کشاورزی باشد. دانشجویان دکترا اغلب یک منطقه تمرکز خاص مانند گیاهان خاص، لبنیات و مرغ، کشاورزی در مقیاس کوچک، اقتصاد کشاورزی، اصلاح ژنتیکی، یا توسعه آینده را انتخاب کنید. ممکن است دانش آموزان مورد نیاز برای تکمیل پایان نامه و یا پروژه تحقیقاتی به منظور تکمیل دکترای خود را.

دانش آموزانی که مدرک دکترا حق به عنوان "دکتر" خطاب کسب و ممکن است دریابید که تعدادی از فرصت های جدید شغلی و جوی پیشرفته باز کردن. به طور کلی، کسانی که با مدرک PHD ممکن است قدرت کسب درآمد بالاتر از کسانی که با هیچ درجه یا آنهایی که رتبه پایین تر است. علاوه بر این، دانش به دست آمده در طول مطالعه خواهد بود بسیار با ارزش را به دانش آموزان در حرفه آینده خود را، به عنوان دیگر مهارت های مانند تفکر انتقادی، توانایی های پژوهش و نگارش دانشگاهی.

هزینه درآمد دکترا از مدرسه به مدرسه و برنامه به برنامه متفاوت است. این بسیار مهم است که دانش آموزان تحقیقات خود را قبل از ثبت نام به طوری که آنها می توانید از سازگاری مالی تعیین است.

تعدادی از مشاغل را می توان با مدرک دکترا در رشته کشاورزی را دنبال کرد. دانش آموزان می توانند شغل در صنعت خود به دست آورد، کمک به شرکت های رشد محصولات و تولید محصولات مصرفی. آنها ممکن است در صنعت مواد غذایی خدمات و یا یک سازمان نظارتی دولت کار می کنند.دانش آموزان با مدرک دکترا اغلب نیز انتخاب کنید که در دانشگاه باقی می ماند، آموزش دانش آموزان دانشگاه و تحصیل موضوع خود.

مطلع در مسیر دکترا امروز. مدارس در سراسر جهان ارائه برنامه های دکترا، و بسیاری از گزینه های کلاس آنلاین برای کسانی که به آنها نیاز. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.