Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 8 رشته های دکترای فلسفه برنامه ها که در علوم نانو 2023

8 دکترا برنامه ها که در علوم نانو 2023

بررسی اجمالی

نام دکترای دکترا می تواند گیج کننده باشد، در حالی که "دکتر فلسفه" نام دارد، لزوما در مورد فلسفه نیست. آنچه این اشاره به درجه دکترا دارد، تمرکز بر دستیابی به بالاترین سطح دانش فلسفی از یک موضوع خاص است، چه در علوم انسانی و چه در علوم.

در این مورد، دکترای علوم نانو چیست؟ همانطور که از نام آن پیداست، تمام چیزهای نانو شامل کوچکترین اجزای جهان هستند. این می تواند همه چیز را از اتم ها تا کوارک ها، با تمرکز بر استفاده از میکرو سیستم و فناوری نانو در مهندسی، پزشکی، محاسبات و دیگر زمینه های بهره برداری از اصول نانو. این درجه می تواند بینش هیجان انگیز فارغ التحصیلان را به دنیای علوم میکروب اعطا کند و به آنها اجازه می دهد که کمک های ارزشمندی برای صنایع مختلف ایجاد کنند.

مهارت های به دست آمده در برنامه های علوم انسانی می تواند برای دانش آموزان برای بقیه زندگی خود مفید باشد. استفاده از اصول تفکر خلاق منجر به توانایی های عالی در حل مسئله می شود. دانش آموزان علاوه بر این می توانند از مهارت های پیشرفته در مدیریت تحقیقاتی بهره مند شوند و درک مدیریت پروژه را از دیدگاه علمی درک کنند.

هزینه های برنامه ممکن است به طول برنامه تحصیلی بستگی داشته باشد. مدرسه انفرادی نیز ممکن است درگیر شود، بنابراین هزینه های مربوط به نهادهای هدف را بررسی کنید تا ایده های محدوده قیمت را بدست آورید.

دانشجویانی که دكترای دانشكده علوم نانو را پر می كنند گوناگون گزینه های حرفه ای را دارند. علوم نانو یک زمینه در حال گسترش با برنامه های کاربردی مفید برای صنایع مختلف است. فارغ التحصیلان ممکن است محققان و مهندسان برای تولید کنندگان مواد باشند، در حال کار برای ایجاد مواد فوق العاده سبک و فوق العاده با دوام با خواص هرگز قبل از اینکه قادر به تغییر نحوه تولید محصولات صنعتی شرکت های صنعتی است. دیگران ممکن است به عنوان نانوتکنولوژیست ها در زمینه تولید نیمه هادی ها، فناوری های محاسبات، ذخیره سازی داده ها و انتقال داده ها به دنبال شغل باشند. با این حال، دیگران ممکن است دانش خود را از علوم نانو به عنوان دانشمندان پزشکی و دارویی اعمال کنند، در حالیکه میکرو سیستم ممکن است به عنوان وسایل جدید برای درمان و داروهای بیماری استفاده شود.

برای پیدا کردن برنامه PhD مناسب، بهترین گزینه برای بررسی مدارس محلی و بین المللی و شناسایی دسترسی برنامه های آنلاین است. برای اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • علوم طبیعی
  • شیمی
  • علوم نانو
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه